Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

W rytmie świata z targami TT Warsaw17-09-2010


Egzotyczne rytmy muzyki Egiptu, atmosfera duchowego uniesienia Indii, zapach cygar z Dominikany, oryginalne przysmaki prosto z Francji, dreszczyk emocji na sztucznym stoku narciarskim przygotowanym przez Słowację – już za tydzień TT Warsaw po raz osiemnasty zabierze Warszawiaków w podróż dookoła świata.


Targi TT Warsaw, to niezwykłe wydarzenie skierowane do wszystkich miłośników podróży. W ciągu zaledwie trzech dni, każdy zwiedzający będzie miał niepowtarzalną okazję do tego, by:

• zasięgnąć praktycznych porad oraz zdobyć konkretne informacje na temat miejsca planowanego urlopu (swoją ofertę przedstawi blisko 700 wystawców m. in.: biura podróży, ośrodki wypoczynkowe, hotele, pensjonaty, uzdrowiska i sanatoria, przewoźnicy oraz firmy internetowe i ubezpieczeniowe, a przede wszystkim - narodowe organizacje turystyczne oraz miasta i regiony z różnych stron świata)

• skorzystać z setek niecodziennych ofert przygotowanych bezpośrednio przez przedstawicieli ponad 60 krajów. Spośród nich warto wspomnieć o ofercie indyjskiego touroperatora, który proponuje wycieczki duchowe z jogą, kulturą, tańcem i muzyką z tej części globu. Programy tematyczne obejmują m.in. Kulturę & Plemiona, Taniec & Dramat, Tkaniny & Biżuterię, Święta & Festiwale, Yogę & Doznania Duchowe, Ayurvedę & Wellness, Architekturę oraz Przygodę & Golf. Natomiast konsorcjum polskich biur podróży prezentować będzie ciekawe pomysły na dedykowane wyprawy już dla dwuosobowej grupy w najdalsze zakątki świata do Etiopii, Sri Lanki, Tajlandii czy Wenezueli. Na uwagę zasługują również atrakcje oferowane przez brazylijskiego touroperatora Carioca Travel, który proponuje połowy ryb w Amazonii i Pantanale, trekking w dzikiej dżungli oraz wycieczki na słynne Grand Prix Formuły 1 w Sao Paulo. Osoby zainteresowane kursami gotowania, medycyną chińską, nauką Tai Chi i innych chińskich sztuk walki powinny natomiast poznać ofertę China Town Travel i jego chińskiego kooperanta China International Travel Service Limited. Natomiast z Polski interesująco zapowiada się nietypowa propozycja Adventure Warsaw, która poleca nietypowe wycieczki po nieznanych zakątkach Warszawy w oryginalnych Nysach 522 z reliktami PRL’u w tle.

• znaleźć nietuzinkową propozycję, jak spędzić zimowy lub świąteczny pobyt w kraju lub za granicą (wystawcy zeprezentują bogaty zestaw propozycji zimowych szaleństw w różnych ośrodkach narciarskich, szeroki wybór miejsc noclegowych oraz tras narciarskich dla bardziej lub mniej wprawionych miłośników tak jednej, jak i dwóch desek)

• skorzystać z atrakcyjnych ofert i rabatów przygotowanych specjalnie dla odwiedzających targi TT Warsaw

• porozmawiać z ludźmi, dla których turystyka jest pasją i skorzystać z ich doświadczeń przy planowaniu własnych wypraw

• poznać niezwykłe miejsca na Ziemi

• zebrać materiały pomocne każdemu turyście – przewodniki, informatory, mapy itp.

a także

• przeżyć fascynującą przygodę z kulturą, tradycjami i zwyczajami innych narodów, których przedstawiciele przygotowali m.in.:
• degustację różnorodnych narodowych specjałów,
• występy zespołów muzycznych
• pokazy tańców egzotycznych tancerek w barwnych strojach
• konkursy z nagrodamiTT Warsaw 2010, 23-35 września, Centrum MT Polska, ul. Mars 56c, Warszawa.
www.ttwarsaw.pl

Komentujesz: W rytmie świata z targami TT Warsaw

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: warszawa, tt warsaw, targi


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie