Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

VI Zawody Skitourowe o Puchar Polar Sportu24-02-2011


6 marca w Zawoi odbędzie się jedna z największych imprez w narciarstwie skitourowym w Polsce - VI Zawody Skitourowe o Puchar Polar Sportu, które odbędą się na stacji narciarskiej Mosorny Groń.


Zawody należące do cyklu Berghaus Cup Pucharu Polski Amatorów w Narciarstwie Wysokogórskim 2011, zaliczają się do do największych zawodów skitourowych w Polsce. W tym roku organizatorzy spodziewają się ponad 200 zawodników z Polski, Słowacji oraz Czech. Jednocześnie, na tej samej trasie odbędzie się VII edycja Pucharu Parków Narodowych w Narciarstwie Wysokogórskim.


W tym roku na zwycięzców czekają cenne nagrody finansowe oraz wielka loteria dla wszystkich uczestników Pucharu na rekordową kwotę 50 000 pln. Podczas trwania imprezy będzie można wziąć udział w darmowych testach sprzętu narciarskiego.


Przewidziane są także zabawy i konkursy z nagrodami dla najmłodszych (m.in. slackline- Gibbon), więc miło nam będzie gościć całe rodziny. Wszystko to będzie wzbogacone licznymi prezentacjami oraz slajdowiskami wraz z kamerami online rozstawionymi na trasie. O wspaniałą atmosferę podczas trwania zawodów zadba góralski zespół Juzyna z Zawoi.


Więcej informacji na stronie www.polarsport.pl


Komentujesz: VI Zawody Skitourowe o Puchar Polar Sportu

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: zawoja, stoki narciarskie, jazda na nartach, skituor


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie