Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

UEFA chwali organizację EURO 2012 w Polsce


25-06-2012


„EURO 2012 w Polsce to bardzo dobrze zorganizowany turniej. Jesteśmy bardzo zadowoleni" - powiedział Martin Kallen, dyrektor Turnieju UEFA EURO 2012, gość specjalny konferencji prasowej w Krajowym Centrum Medialnym.


Na pytanie dziennikarza o możliwość organizacji przez nasz kraj finału Ligi Europejskiej, Kallen odpowiedział, że Polska jest na liście kandydatów do organizacji poważnych imprez sportowych, które firmuje UEFA.


- Przebieg i organizację EURO 2012 w Polsce oceniamy jako bardzo satysfakcjonującą. Ludzie z całego świata, z którymi miałem okazję rozmawiać, podzielali moje zdanie na temat Turnieju - powiedział Martin Kallen.


Pytany przez dziennikarzy o to, czy coś można było zorganizować lepiej, odpowiedział:

- Zawsze można zrobić coś lepiej, ale nie potrafię wymienić takich rzeczy w Polsce. Z punktu widzenia organizacji całego turnieju, naprawdę nie ma o czym mówić. Jesteśmy dumni z tego, co udało nam się wspólnie osiągnąć z naszymi partnerami z krajów-gospodarzy. Współpraca pomiędzy UEFA, Ministerstwem Sportu i Turystyki a Pl.2012 przebiega bardzo dobrze - ocenił Kallen.


- Od tego emocjonującego momentu, kiedy Michel Platini wyciągnął z koperty kartkę z napisem „Polska i Ukraina”, minęło pięć lat ciężkiej pracy i negocjacji z UEFA, która jest profesjonalnym i wymagającym partnerem. Wszystkie kwestie doprowadziliśmy do szczęśliwego końca i dzisiaj możemy cieszyć się Turniejem - powiedziała minister sportu Joanna Mucha.


Źródło: Serwis Informacji Zleconych PAP


Komentujesz: UEFA chwali organizację Euro 2012 w Polsce

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: euro 2012, uefa


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie