Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Travel 2.0


23-03-2012


Grupa eholiday.pl rusza z drugą edycją eventu szkoleniowego Travel 2.0. Przez tydzień praktycy będą szkolić przedstawicieli branży turystycznej i hotelarskiej z komunikacji marketingowej, usability, mediów społecznościowych oraz optymalizacji stron pod kątem wyszukiwarek internetowych.


Nowa odsłona warsztatów Travel 2.0 to przede wszystkim dłuższe spotkania, nowi eksperci oraz bogatszy program. Uczestnicząc w warsztatach będzie można się dowiedzieć m.in., jak redagować i dystrybuować komunikat prasowy, jak projektować witrynę hotelu lub biura podróży, jak skutecznie wykorzystywać media społecznościowe do promocji swojego biznesu, a także - jak optymalizować stronę w wyszukiwarkach internetowych.


Po raz pierwszy zaproponujemy także szkolenie z SEO na dwóch poziomach zaawansowania. Nowością będą też warsztaty z użyteczności i funkcjonalności oraz Public Relations dla środowiska turystycznego.


- Projekt Travel 2.0 ewoluuje. Wiele zmian to efekt sugestii i podpowiedzi, jakie zgłaszali nam sami uczestnicy, a także prelegenci po jesiennej edycji spotkania. Widzimy, że jest spore zapotrzebowanie na dedykowane szkolenia marketingowe i mamy nadzieję, że Travel 2.0 wypełni tę lukę i wpisze się na stale w kalendarz ważnych spotkań marketingowych dla hotelarzy i touroperatorów – powiedział Mariusz Wojciechowski, prezes Grupy eholiday.pl będącej organizatorem tego wydarzenia.


Cykl spotkań marketingowych Travel 2.0 odbędzie się w dniach 16-20 kwietnia 2012 w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym Jupiter w Warszawie.


Szczegółowe informacje na stronie www.travel20.pl


Komentujesz: Tydzień z marketingiem w turystyce

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: warszawa, travel 2.0


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie