Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Turystyka rozwoju - szkolenia dla branży turystycznej31-03-2011


Poznańscy eksperci z Fundacji Rozwoju Nauki i Przedsiębiorczości przeprowadzą wkrótce cykl szkoleń dla branży turystycznej. Szkolenia obejmą m.in.: marketing internetowy, finanse, współpracę z touroperatorami oraz język angielski w turystyce. Projekt uzyskał dofinansowanie UE, więc uczestnicy zapłacą za zajęcia jedną piątą ceny rynkowej.


- Chcemy, aby nasze szkolenia miały jak najbardziej praktyczny charakter, bo takie są oczekiwania pracodawców – powiedział koordynator projektu Łukasz Kowalczyk.


Uczestnicy zdobędą wiedzę m.in. o pozycjonowaniu stron internetowych i wykorzystaniu mediów społecznych w promocji produktów turystycznych, nauczą się pisać wniosek o dofinansowanie UE, poznają zasady organizacji imprez biznesowych i metody pozyskania klienta biznesowego. Organizatorzy zapowiadają, że zapewnią uczestnikom dostęp do platformy e-learningowej, pełny catering i darmowe materiały szkoleniowe. W każdym ze szkoleń będą mogły wziąć udział grupy maksymalnie 15-osobowe.


- Turystyka to ważna gałąź przemysłu Małopolski, jednocześnie branża turystyczna w tym regionie zmaga się z brakiem dobrze wykwalifikowanych kadr, dlatego zdecydowaliśmy się na realizację tak starannie przygotowanego projektu szkoleniowego dedykowanego branży turystycznej w tym województwie – dodał Kowalczyk.


Więcej informacji na stronie www.turystykarozwoju.pl


Komentujesz: Turystyka rozwoju - szkolenia dla branży turystycznej

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: poznań, wielkopolska, szkolenia, turystyka rozwoju


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie