Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2144)

Trzeci Best Western w Krakowie


16-01-2013


Już za dwa miesiące do największej na świecie rodziny hotelowej dołączy kolejny obiekt - krakowski RT Galicya. Będzie to drugi hotel należący do sieci RT Hotels S.A., wchodzącej w skład Grupy Kapitałowej Satoria Group S.A., który rozpocznie działanie pod marką Best Western.


Krakowska spółka RT Hotels po raz drugi zdecydowała się na przyłączenie swojego obiektu do Best Western. Decyzja została podjęta ze względu na korzyści, jakie firma odnotowała po przystąpieniu do sieci hotelu Best Western Kraków Old Town (dawny RT Monopol) w październiku 2011 roku.


Zlokalizowany przy głównej trasie dojazdowej do Krakowa, 3 kilometry od centrum miasta, trzygwiazdkowy hotel RT Galicya oferuje 63 komfortowo urządzone pokoje. Ponadto do dyspozycji gości biznesowych oddaje w pełni wyposażoną, klimatyzowaną salę konferencyjną, która pomieści do 90 osób. Dzięki wprowadzeniu specjalnych udogodnień, udostępnianych na życzenie gości, takich jak łóżeczko, pościel czy wanienka dla dzieci, jest jednocześnie idealnym rozwiązaniem dla rodzin podróżujących z dziećmi.


W procesie dostosowania obiektu do standardów Best Western spółka zdecydowała się na modernizację pokoi. Wymienione zostały m.in. wszystkie łóżka oraz telewizory, część pokoi wyposażono dodatkowo w sejfy, mini lodówki oraz kąciki wypoczynkowe z wygodną sofą i stolikiem. Na wiosnę RT Hotels planuje także odświeżenie fasady budynku.


RT Galicya, po Best Western Premier Kraków Hotel oraz Best Western Kraków Old Town będzie trzecim obiektem w Krakowie działającym pod marką Best Western. Wszystkie od wielu lat pełnią ważną rolę na mapie hotelowej stolicy Małopolski.


Źródło: informacja prasowa


Komentujesz: Trzeci Best Western w Krakowie

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: kraków, hotele


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie