Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

„Ryzyka Przelotów Grupowych”16-01-2012


Już 19 stycznia 2012 w Warszawie odbędzie się Konferencja zatytułowana „Ryzyka Przelotów Grupowych”. W dyskusji wezmą udział przedstawiciele 5 najczęściej wybieranych linii lotniczych w Polsce – LOT, Lufthansa, Air France, KLM i British Airways.


Uczestnicy dowiedzą się między innymi: jakie są tendencje na rynku przelotów grupowych? Które kierunki wyjazdów grupowych będą najbardziej popularne w 2012 roku? Które linie lotnicze są najchętniej wybierane? Jakie są największe problemy związane z przelotami grupowymi?


Prelegenci, a wśród nich przedstawiciele linii lotniczej (Piotr Kalita, LOT) oraz agencji incentive i biura IATA (Andreo Grzębowski, Biuro Podróżników Flugo), na przykładzie case’ów zaprezentują problemy i rozwiązania, z jakimi stykają się na tym rynku. W panelu dyskusyjnym wezmą udział dodatkowo: przedstawiciele linii lotniczych, firmy ubezpieczeniowej i agencji incentive.


Konferencja „Ryzyka Przelotów Grupowych” odbędzie się w siedzibie LOT w Warszawie, przy ul. 17 stycznia 39, w godzinach 10.00 – 14.00. Aby wziąć w niej udział należy dokonać rejestracji telefonicznej pod numerem 22 100 65 71 lub napisać na adres office@travel-bidder.com. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.


Więcej informacji na stronie www.travel-bidder.com


Komentujesz: Travel-Bidder.com zaprasza na konferencję

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: warszawa, konferencja, pll lot


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


  • sandra

    ryzyka jak ryzyka:D nazywam sie katarzyna. mam 12 lat kocham spac i biegac, jestem lekkoatletyczka. mam samochod audi i mam 24 lat

    sandra

Zgłoś nadużycie

Skomentuj artykuł