Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Europejska premiera filmu narciarskiego "The Dream Factory"


09-08-2012


22 września 2012 krakowskie kino Kijów.Centrum stanie się prawdziwym centrum freeskiingu. Tego dnia odbędzie się tam europejska premiera filmu narciarskiego "The Dream Factory" wyprodukowanego przez wytwórnię Teton Gravity Research.


Film opowiada historię Alaski jako miejsca, gdzie ludzie od lat przybywali by realizować swoje marzenia, a gdzie na początku lat 90-tych pojawili się także narciarze chcący jeździć w prawdziwie dzikim, górskim terenie. Najnowszy obraz TGR zabierze widzów w wielką podróż przez bezkresne połacie gór, śniegu i lodowców, które na swoją Mekkę wybrała najnowsza generacja narciarzy ekstremalnych. Będzie można przekonać się jak wyglądały pionierskie czasy heliskiingu na Alasce, kiedy to freerider'ów śmigłowcami wozili wojenni weterani z Wietnamu, a lot kosztował zaledwie 20 dolarów.


Na ekranie zobaczymy jak daleko zostały dzisiaj przesunięte granice tego, co można zrobić na dwóch deskach - w filmie pojawi się współczesna absolutna światowa czołówka narciarzy freeride'owych i freestyle'owych.

Drugą atrakcją tego dnia będzie wystawa specjalistycznego sprzętu narciarskiego służącego do uprawiania freeskiingu. Przed premierą przedstawiciele wiodących marek narciarskich zaprezentują w hallu kina kolekcje przygotowane na sezon 2012/13, a wszyscy zainteresowani będą mogli na miejscu obejrzeć, dotknąć i otrzymać wszelkie niezbędne informacje na temat interesującego ich ekwipunku.


Trzecie wydarzenie towarzyszące premierze to oficjalny start nowej odsłony portalu freeskiingowego i lifestyle'owego Hivermag.pl. Po raz pierwszy światło dzienne ujrzy nowy design graficzny portalu oraz ciekawe i niespotykane na innych tego typu portalach funkcje.


Szczegółowe informacje na stronie www.hivermag.pl


Komentujesz: The Dream Factory zagości w Krakowie

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: kraków, freeskiing, narciarstwo


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie