Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Jedyne w Polsce Święto Mężczyzn27-05-2011


Trzecia edycja Men's Day odbędzie się w weekend 4-5 czerwca 2011. Największe w Polsce plenerowe widowisko poświęcone męskim pasjom odbędzie się w nowej lokalizacji, na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie. W tym roku organizator zapowiada wiele nowości i wydarzeń specjalnych.


RMF Caroline Team zaprezentuje swoje specjalne rajdowe miasteczko oraz rajdowe samochody i quady, którymi zawodnicy będą walczyć na trasach World Cup Cross-Country FIA 2011. Maszyny, które będziecie oglądać wystartują w legendarnym maratonie – rajdzie Dakar. Za kierownicą jednej z nich zasiądzie Adam Małysz, który już teraz wraz z całym zespołem RMF Caroline Team przygotowuje się do tego wymagającego rajdu.

- Moim marzeniem jest dojechanie na metę Dakaru. To będzie dla mnie wielka satysfakcja i możliwość zrealizowania się – mówi Małysz.


Podczas Men’s Day każdy chętny będzie porozmawiać z Tomaszem Adamkiem, który specjalnie na tę okazję przyleci z USA. Będzie to jedyna i ostatnia wizyta wybitnego boksera w Polsce przed konfrontacją z Ukraińcem o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej kategorii WBC. Jak dotąd to największe wyzwanie w zawodowej karierze Adamka.


Oprócz dzielnicy moto, pokazów i części motocyklowej, organizator przygotował dziewięć innych stref tematycznych: scena muzyczna, strefa wody, luksusu, pokazów konnych, skrzydeł, off road, zmysłowe 18+ z Międzynarodowym Konkursem Pole Dance Cup 2011, spektakularne atrakcje extreme, militaria i miasteczko dla dzieci.


Bilety w cenie 25 pln można nabyć na stronie eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik w całej Polsce. Jednodniowy bilet upoważnia do wstępu na Imprezę w dniu 4.06 lub 5.06.


Więcej informacji na stronie www.mensday.pl


Komentujesz: Tegoroczny Mens Day na Służewcu

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: warszawa, dla dzieci, małysz, mens day, mens day 2011


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie