Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Targi Wiatr i Woda już w czwartek02-08-2011


Już w najbliższy czwartek, o godz. 13.00, nastąpi uroczyste otwarcie VI Targów Sportów Wodnych i Festiwalu Żeglarskiego Wiatr i Woda na wodzie, które potrwają do 7 sierpnia w Marinie Gdynia. W programie między innymi pokaz pirotechniki oraz kajakowe rodeo.


Po raz kolejny miejscem letniej promocji sportów związanych z wodą (żeglarstwa, jachtingu motorowego, windsurfingu, kajakarstwa morskiego) będzie Gdynia. Najpiękniejsze jachty, najszybsze łodzie motorowe, skutery, nowoczesny sprzęt żeglarski i motorowodny przez cztery dni będzie można oglądać w porcie jachtowym.


W tegorocznych targach weźmie udział rekordowa liczba wystawców - ponad 120. Zaprezentowanych zostanie około stu jachtów i łodzi motorowych.


W halach namiotowych ustawionych na nabrzeżu swoje produkty pokażą firmy oferujące osprzęt żeglarski, motorowodny, sprzęt do nurkowania, kajakarstwa, windsurfingu, sprzęt asekuracyjny i ratunkowy, odzież turystyczną i sportową. Pojawią się również organizatorzy czarterów i regat.


Przez cały czas w marinie odbywać się będą pokazy kajakarstwa morskiego, nurkowania oraz ratownictwa w wykonaniu Grupy K38 Poland oraz najlepszych gdyńskich ratowników. Dodatkowo w sobotę zobaczyć będzie można pokaz pirotechniki czy kajakowe rodeo, a w niedzielę – pokazy regatowe jachtów sterowanym radiem.


Po raz drugi zostanie wręczona nagroda Prezydenta Miasta Gdyni w konkursie Gdynia Yacht Design, którego celem jest wyłonienie najładniejszego jachtu żaglowego oraz jachtu motorowego prezentowanego na targach.


Godziny otwarcia targów:

• 4 sierpnia – godz. 12.00-19.00
• 5-6 sierpnia – godz. 11.00-19.00
• 7 sierpnia – godz. 11.00-17.00

Ceny biletów wstępu:

• 7 zł
• dzieci do lat 13 – wstęp wolny


Więcej informacji na stronie www.wiatriwoda.pl


Komentujesz: Targi Wiatr i Woda już w czwartek

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: trójmiasto, gdynia, marina, targi turystyczne, wiatr i woda, festiwal żeglarski


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie