Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2132)

Targi Turystyki i Wypoczynku Lato 2013


08-01-2013


W dniach 19-21 kwietnia 2013r. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie odbędą się XVIII Targi Turystyki i Wypoczynku LATO, a wraz z nimi premierowa edycja Targów Agroturystyka oraz drugie Targi Produktów Regionalnych "Regionalia".


- Te trzy imprezy stanowią praktycznie jedną całość. Wspólny termin będzie więc ułatwieniem dla zwiedzających. Uzupełniając się wzajemnie przedstawiają kompleksową ofertę turystyczną na okres wiosenno-letni. Targi Regionalia, prezentujące różnorodne lokalne wyroby, można traktować jako swego rodzaju przewodnik turystyczno-kulinarny po Polsce i świecie - mówi Bartosz Sosnowski, prezes MT Polska.


Targi Agroturystyka, które stanowią integralną część Targów Lato, odbędą się w tym roku po raz pierwszy. Swoje propozycje będą prezentować gospodarstwa agroturystyczne i ekologiczne. Nie zabraknie także ofert domków letniskowych, kwater prywatnych, a także willi i pensjonatów oraz kempingów i pól namiotowych. Do uczestnictwa w imprezie zapraszane są również lokalne grupy działania, organizacje turystyczne i stowarzyszenia agroturystyczne.


Targi Turystyki i Wypoczynku Lato utrzymane są w konwencji festynu turystycznego z wieloma atrakcjami dla miłośników podróży, a także rodzin z dziećmi. Na miejscu prezentowane są wszechstronne propozycje wyjazdów na zbliżający się sezon urlopowy, odpowiednie na każdą kieszeń. Wśród wystawców nie brakuje touroperatorów, biur podróży, hoteli, ośrodków wypoczynkowych i SPA, uzdrowisk, miast i gmin oraz regionalnych i lokalnych organizacji turystycznych.


Targi Produktów Regionalnych Regionalia to wydarzenie poświęcone zdrowej i ekologicznej żywności oraz lokalnym towarom z Polski i ze świata. Podczas imprezy prezentowane są produkty tradycyjne, regionalne i naturalne, żywność ekologiczna i organiczna, miody oraz wyroby mleczarskie, a także wina i browary regionalne. Na stoiskach nie zabraknie różnorodnych wyrobów rzemieślniczych z drewna, ręcznie robionej biżuterii, mody inspirowanej folklorem czy kosmetyków naturalnych.


Więcej informacji na stronie www.targilato.pl


Komentujesz: Targi Turystyki i Wypoczynku Lato 2013

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: turystyka regionalna, targi turystyczne, targi lato, regionalia


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie