Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Targi Turystyki i Wypoczynku LATO 201124-01-2011


Targi Turystyki i Wypoczynku LATO wracają do trzydniowej formuły i charakteru festynu turystycznego z atrakcjami dla miłośników podróży i rodzin z dziećmi. XVI edycja imprezy odbędzie się w dniach 1-3 kwietnia br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie. Wstęp na targi jest bezpłatny.


Najbliższa edycja Targów LATO już teraz zapowiada się bardzo atrakcyjnie. Powracamy do trzech dni, podczas których zaprezentowana zostanie bogata oferta różnorodnych propozycji turystycznych, gdzie każdy zwiedzający z pewnością znajdzie coś interesującego dla siebie przed zbliżającymi się długimi weekendami i letnimi urlopami. W programie zostały zaplanowane liczne atrakcje przygotowane z myślą o zapewnieniu dobrej zabawy wszystkim uczestnikom targów. Piknikowa i wiosenna atmosfera imprezy utrzymanej w konwencji festynu turystycznego z pewnością zachęci do spędzenia tego weekendu właśnie z nami – powiedziała Urszula Potęga, prezes MT Targi, organizatora targów.


W trakcie targów będzie można nie tylko zapoznać się z ofertą turystyczną z Polski i zagranicy, ale również nabyć na stoiskach prezentowane produkty. Podczas trzech dni targów odbywać się będą wydarzenia takie jak m.in. występy grup artystycznych, spotkania z podróżnikami, gry, zabawy, degustacje i konkursy. Jednym z gości specjalnych targów będzie m.in. Robert Sowa.


Wokół Targów LATO została zaplanowana kampania informacyjno-reklamowa. Komunikacja imprezy jest prowadzona przez prasę, tematyczne portale i strony internetowe, a także telewizję. Na kilka tygodni przed targami pojawią się również billboardy, reklamy na autobusach, plakaty w szkołach oraz wyższych uczelniach Warszawy.


Źródło: DziennikTurystyczny.pl


Komentujesz: Targi Turystyki i Wypoczynku LATO 2011

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: warszawa, targi turystyczne, lato 2011


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie