Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Targi Turystyczne "Wypoczynek 2011"28-02-2011


W dniach 5-6 marca 2011 roku w Centrum Targowym „PARK” w Toruniu odbędą się Targi Turystyczne „Wypoczynek” 2011. Organizatorem imprezy są Targi Toruńskie Sp. z o.o. Wstęp na targi jest bezpłatny.


Wszyscy, którzy wybiorą się do Centrum Targowego „Park” 5 i 6 marca, będą mogli przekonać się jaką ofertę na nadchodzące wakacje przygotowały biura podróży, które miasta i regiony turystyczne warto odwiedzić w najbliższym czasie oraz jak wypoczywać zdrowo i aktywnie. - Przekonani jesteśmy, że targi spotkają się z dużym zainteresowaniem zwiedzających i będą okazją do nawiązania kontaktów handlowych i wymiany cennych doświadczeń – zapewniają organizatorzy.


Targi będą okazją do zaprezentowania oferty przez touroperatorów, biura podróży, ośrodki wczasowe, organizatorów wypoczynku dla dzieci i młodzieży, uzdrowiska, sanatoria, hotele, pensjonaty, ośrodki SPA, gospodarstwa agroturystyczne, producentów i dystrybutorów sprzętu sportowo-turystycznego itp.


Podczas targów odbędzie się także Toruński Festiwal Smaków, podczas którego zaprezentowane zostaną oferty i menu lokalnych restauracji oraz wyrobów producentów tradycyjnej i ekologicznej żywności, w tym m.in.: potrawy kuchni świata, potrawy regionalne, nalewki, miody, wina oraz przetwory.


Do użytku wystawców zostanie oddane ponad 2000 m² powierzchni wystawienniczej z pełnym zapleczem medialnym i logistycznym, które umożliwiają sprawną organizację targów.


Szczegółowy program targów oraz formularz zgłoszeniowy on-line znajduje się na stronach www.targitorunskie.pl oraz www.lottorun.pl


Komentujesz: Targi Turystyczne Wypoczynek 2011

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: toruń, festiwal smaków, kuchnia regionalna, targi turystyczne


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie