Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Targi TT Warsaw z nowym terminem


16-11-2012


Przyszłoroczne Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw odbędą się w dniach 14–16 listopada 2013. Przeniesienie imprezy targowej na listopad jest odpowiedzią na potrzeby wystawców i branży turystycznej.


Znany jest już nowy termin Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw. Odbędą się one w dniach 14-16 listopada 2013. Termin ten umożliwi wystawcom pełną prezentację nowej oferty katalogowej na następny rok, a także skuteczniejszą sprzedaż wyjazdów zimowych dla klientów indywidualnych.


- Staramy się analizować na bieżąco rynek usług turystycznych oraz skuteczność wszelkich działań marketingowych prowadzonych przez branżę turystyczną. Wsłuchujemy się w potrzeby tego sektora gospodarki. Stąd taka nasza decyzja. Uważamy, że targi powinny być skutecznym instrumentem wszelkich działań biznesowych. To właśnie nasze targi powinny być miejscem kontraktowania ofert na następny rok. Stawiamy na wszelkie działania wspierające działalność handlową. Ten termin to również okazja do podsumowania mijającego sezonu turystycznego. Na najbliższe TT Warsaw przygotowujemy także wiele nowości dla wystawców i zwiedzających – komentuje prezes zarządu MT Targi Polska, Urszula Potęga.


Komentujesz: Targi TT Warsaw z nowym terminem

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: warszawa, tt warsaw, targi turystyczne


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie