Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

18. Targi Regiony Turystyczne Na Styku Kultur18-11-2011


24–26 lutego 2012 roku w Łodzi odbędą się 18. Targi Regiony Turystyczne Na Styku Kultur. Łódzkie targi to miejsce promocji uroków i walorów regionów turystycznych oraz prezentacji i sprzedaży różnorodnych ofert spędzania wolego czasu szerokiej publiczności.


Honorowy patronat na imprezą objęli Minister Sportu i Turystyki, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej, Marszałek Województwa Łódzkiego oraz Prezydent Miasta Łodzi. Regionem partnerskim Na Styku Kultur 2012 będzie Województwo Kujawsko–Pomorskie.


Targi Na Styku Kultur to impreza turystyczna o ugruntowanej pozycji wśród wydarzeń targowych o tej tematyce w Polsce. Z roku na rok rośnie liczba wystawców a prezentowana przez nich oferta i ciekawy program towarzyszący powoduje że Targi odwiedza coraz więcej osób. W mijającym roku w targach uczestniczyło blisko 180 przedstawicieli branży turystycznej oraz 7,5 tys. zwiedzających.


W roku 2012 planujemy rozszerzyć zakres tematyczny imprezy o Salon Aktywnej Turystyki X-ACTIVE. W ramach prezentacji chcielibyśmy pokazać aktywną stronę turystyki czyli m.in. turystykę pieszą, górską, rowerową; jeździectwo, narciarstwo oraz turystykę wędkarską i myśliwską a także zaprezentować artykuły i sprzęt niezbędny do jej uprawiania. Planujmy także mocno rozbudować ofertę Na Styku Kultur związaną z turystyką wiejską i agroturystyką, głównie ze względu na ogromne zainteresowanie tą formą wypoczynku mieszkańców aglomeracji łódzkiej – informują organizatorzy.


Atutem Na Styku Kultur 2012 ma być zmiana miejsca, w którym odbywać się będą Targi. Po raz pierwszy impreza odbędzie się w nowym obiekcie: Centrum Konferencyjno–Wystawienniczym MTŁ.


Źródło: dziennikturystyczny.pl


Komentujesz: Targi Regiony Turystyczne Na Styku Kultur

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: łódź, targi turystyczne, na styku kultur


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie