Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

I Targi Produktów Regionalnych „Regionalia”16-04-2012


Ponad 100 wystawców z Polski i zagranicy zaprezentuje ofertę produktów lokalnych i ekologicznych podczas pierwszych Targów Produktów Regionalnych „Regionalia”, które odbędą się w dniach 20-22 kwietnia w Warszawie. Wśród licznych propozycji będzie można znaleźć szeroki wybór żywności ekologicznej i organicznej, produkty tradycyjne, wyroby rzemieślnicze, stroje i akcesoria związane z modą inspirowaną folklorem, a także kosmetyki naturalne. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.


- Produkty regionalne zyskują obecnie na popularności i są coraz częściej wykorzystywane w promocji regionów i krajów. Na Targach Regionalia zaprezentowana zostanie szeroka oferta różnorodnych wyrobów lokalnych i ekologicznych z Polski i z zagranicy, które zachwycają swoim wyglądem, smakiem i wysoką jakością. Te trzy dni będą doskonałą okazją, aby nie tylko zobaczyć, ale również spróbować tych produktów, a także spędzić miło czas korzystając z atrakcji nawiązujących do regionalnych tradycji i ekologii - mówi Bartosz Sosnowski, prezes MT Polska, organizatora Targów Regionalia.


Targi Regionalia zostały podzielone tematycznie. Propozycje „Skarbów Natury” będą zawierały produkty tradycyjne, regionalne, żywność ekologiczną, organiczną i produkty naturalne. Z kolei „Wędrówki po świecie” obejmą produkty z całego świata, importerów żywności i dobra luksusowe. W „Krainie Miodem i Mlekiem Płynącej” znajdą się miody i wyroby mleczarskie, a „Winnicy i Piwnicy” – wina i inne alkohole. „Pracownia Folkloru” poświęcona zostanie rzemiosłu, modzie inspirowanej folklorem, pokazom twórców ludowych i technik twórczych, natomiast „Salon Ekopiękności” - kosmetykom naturalnym. Ponadto na targach znajdzie się również „Strefa Sprawiedliwego Handlu”, w której zaprezentują się firmy i instytucje zajmujące się Fair Trade, „Strefa Współpracy” dla organizacji, stowarzyszeń i fundacji, a także dział „Ekoedukacji” związany z ekologią i ideą slow life.


Szczegółowe informacje na stronie www.regionalia.com.pl


Komentujesz: Targi Produktów Regionalnych Regionalia

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: warszawa, kuchnia regionalna, targi turystyczne, regionalia


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie