Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Targi Produktów Regionalnych Regionalia 2013


13-12-2012


W warszawskim centrum MT Polska już po raz drugi odbędą się Targi Produktów Regionalnych „Regionalia” poświęcone zdrowej i ekologicznej żywności oraz wyrobom regionalnym z Polski i ze świata.


Podczas wydarzenia swoją ofertę prezentować będą firmy wytwarzające towary zgodnie z naturą i tradycją, a także producenci różnorodnych wyrobów regionalnych, rzemieślniczych czy twórcy mody inspirowanej folklorem. Wydarzenie zorganizowane zostanie w dniach 19-21 kwietnia 2013 roku w Centrum MT Polska w Warszawie.


- Pierwsze Targi Regionalia, które odbyły się w tym roku, zakończyły się ogromnym sukcesem. Przez trzy dni imprezy gościliśmy ponad 120 wystawców, nie tylko z Polski, ale i z zagranicy, a na targi przybyło aż ponad 25 tys. zwiedzających. Była to zatem wyśmienita okazja dla firm, by promować w szerokim gronie swoje produkty i nawiązać liczne kontakty biznesowe. Podczas kolejnej edycji wydarzenia z propozycjami wystawców będą mogli zapoznać się też uczestnicy Targów Turystyki i Wypoczynku LATO i Targów Agroturystyka, bowiem te dwie imprezy będą odbywać się równolegle w Centrum MT Polska. Warto więc skorzystać z możliwości, jakie niosą ze sobą II Targi „Regionalia” i już zapewnić sobie miejsce do prezentacji swoich produktów. Tym bardziej, że do 15 stycznia na wystawców czeka promocyjna oferta – mówi Bartosz Sosnowski, prezes MT Polska, organizatora Targów „Regionalia”.


Oferta Targów „Regionalia” obejmuje produkty tradycyjne, regionalne i naturalne, żywność ekologiczną i organiczną, miody oraz wyroby mleczarskie, a także wina i browary regionalne. Ponadto podczas imprezy nie zabraknie różnorodnych wyrobów rzemieślniczych, z drewna, ręcznie robionej biżuterii, mody inspirowanej folklorem czy nawet kosmetyków naturalnych. Do udziału w wydarzeniu zapraszane są również eko organizacje, stowarzyszenia i fundacje. Ponadto w sąsiadującej hali na Targach Lato prezentowana będzie najnowsza oferta aktualnych wycieczek i podróży do różnych regionów Polski i świata. Z kolei Targi Agroturystyka będą przedstawiać propozycje wypoczynku blisko natury.


Więcej informacji na stronie www.regionalia.com.pl


Komentujesz: Targi Produktów Regionalnych Regionalia 2013

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: warszawa, targi turystyczne, regionalia


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie