Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Targi ITM Warsaw 2011: „Zacznij rok od wakacji”12-01-2011


Zacznij Rok od Wakacji - pod tym hasłem obędzie się pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw. W dniach 21 – 23 stycznia 2011 Centrum Wystawiennicze EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego w Warszawie zmieni się nie do poznania, wypełniając się wystawcami z całego świata, którzy będą zachwalać swoje produkty turystyczne oraz prezentować urokliwe zakątki świata.


Będąc pierwszymi targami w roku 2011, ITM Warsaw umożliwia zwiedzającym zapoznanie się z najaktualniejszymi ofertami. Wartym podkreślenia jest fakt, iż kilku dużych touroperatorów przygotowało specjalne oferty „first minute” dla klientów indywidualnych, które będą oferowane tylko i wyłącznie podczas ITM Warsaw.


Targi mają formułę biznesowo-konsumencką. Połączenie imprezy wystawienniczej dla osób profesjonalnie zajmujących się turystyką oraz indywidualnych odbiorców usług tej branży będzie coroczną atrakcją dla tysięcy odwiedzających, wystawców i przedstawicieli mediów branżowych. Targi będą znakomitym miejscem do poznania ludzi z branży turystycznej, nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz negocjacji.


Do tej pory swój udział zgłosiło około 100 wystawców z 23 państw. Są w śród nich kraje – jak na przykład: Egipt, Indonezja, Nepal, Norwegia, Tunezja, Turcja; touroperatorzy – między innymi: Alfa Star, Ecco Holiday, Oasis Tours, Sigma Travel, Sun&Fun, Wezyr Holidays; biura podróży: Glob Travel Services, Jaworzyna Tour oraz specjalizujący się w organizacji wypoczynku na Bałkanach – Mac-Sun-Travel ze Skopje. Polskę reprezentować będzie reprezentować między innymi Województwo Podkarpackie, Kraina wokół Lublina jak również Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej.

Dbając o rozrywkę dla najmłodszych organizatorzy nawiązali współpracę z firmą LEGO, która stworzy na targach plac zabaw dla dzieci, gdzie najmłodsi zwiedzający będą mieli możliwość nie tylko zbudować fantastyczne budowle z klocków i miło spędzić czas, ale również wygrać drobne nagrody sponsorowane przez LEGO.


International Travel Market (ITM Warsaw)


Terminy:

- 21 stycznia 2011, godz.: 10.00-17.30
- 22 stycznia 2011, godz.: 10.00-17.30
- 23 stycznia 2011, godz.: 10.00-17.30


Wystawcy:

- Reprezentacje państw z całego świata,
- Największe biura podroży i touroperatorzy,
- Organizacje turystyczne,
- Miasta i regiony,
- Prywatne firmy związane z branżą turystyczną.


Organizator: Fairex Sp. z. o.o


Szczegółowe informacje, w tym m.in. pełna lista wystawców oraz rozkład jazdy specjalnego autobusu, dowożącego bezpłatnie na miejsce targów, znajdują się na stronie www.itm-warsaw.pl


Komentujesz: Targi ITM Warsaw 2011: Zacznij rok od wakacji

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: warszawa, targi itm, centrum expo, biura podróży


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie