Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Pasażerowie polecą First Minute z LOT-em07-03-2011


Polskie Linie Lotnicze LOT wprowadzają nową taryfę cenową „First Minute”, która zastąpi dotychczasową taryfę Promolot. Oferta powinna spotkać się z zainteresowaniem osób planujących podróż z dużym wyprzedzeniem.


Sprzedaż biletów w taryfie „First Minute” oraz kampania promocyjna dotycząca nowej oferty LOT-u ruszyła w poniedziałek 7 marca br. Najnowsza propozycja handlowa ma zachęcić podróżnych do kupowania biletów na rejsy we wcześniejszych terminach, co przełoży się na niższą cenę. Oferta skierowana jest m.in. do pasażerów, którzy już teraz planują wakacje i szukają atrakcyjnych cenowo rejsów w lipcu i sierpniu. Bilety w specjalnych cenach będą dostępne zarówno w klasie ekonomicznej jak i biznesowej.


Kampania promocyjna nowej taryfy będzie prowadzona pod hasłami „Europa w jednej cenie za 329 złotych”, „Bliski Wschód w jednej cenie za 629 złotych” oraz „Ameryka Północna w jednej cenie za 1529 złotych”. Jest to pierwsza akcja marketingowa prowadzona na tak szeroką skalę, nie tylko w Polsce, ale także na 12 zagranicznych rynkach m.in.
w USA, Francji, Wielkiej Brytanii, Rosji i na Ukrainie.


Działania promocyjne na rynku polskim obejmować będą Internet, outdoor, prasę i radio. W przypadku rynków zagranicznych będzie to kampania internetowa. Autorem zdjęć wykorzystanych w kampanii jest znany fotograf Wojciech Wieteska. Jego prace wystawiane były m.in. w galerii w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha” oraz Centrum Sztuki Współczesnej.


Sprzedaż biletów w nowej taryfie będzie prowadzona we wszystkich kanałach dystrybucyjnych polskiego przewoźnika. Bilety w najniższej cenie w ramach „First Minute” będzie można kupić zaś na stronie lot.com oraz poprzez Call Center.


Komentujesz: Tańsze przeloty w ofercie First Minute

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: podróże, linie lotnicze, pll lot, przeloty


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie