Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Szanghai Expo 2010 - nagroda za najlepszą promocję kraju dla Polski


29-11-2010


W ramach "2010 CBN Marketing Awards for Expo 2010 Shanghai China" Polska otrzymała prestiżową nagrodę w kategorii "Najlepsza Promocja Kraju" - Szanghaj Expo 2010.


Nagrodę w imieniu organizatorów udziału Polski w Światowej Wystawie odebrał Andrzej Pieczonka, I Radca, szef Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji KG w Szanghaju. Uroczysta ceremonia wręczenia wyróżnień odbyła się 15 listopada b.r.


Pawilon Polski na Expo odwiedziło ponad 8 milionów potwierdzając tym samym, że prezentacja Polski spotkała się z wyjątkowym zainteresowaniem Chińczyków. W czasie trwania wystawy w Pawilonie odbywały się liczne wydarzenia promujące współpracę gospodarczą oraz różnorodne wydarzenia kulturalne. Koncerty polskich wykonawców zbierały szeroką publiczność podczas występów na centralnej scenie Europe Square. Projekt Pawilonu Polskiego oraz aktywny i profesjonalny styl promocji odbiły się szerokim echem w mediach chińskich


– Polska ekspozycja była tematem wielu reportaży telewizyjnych oraz publikacji prasowych. Warto podkreślić, iż polski pawilon zostanie ujęty w scenariuszu oficjalnego filmu dokumentalnego przygotowywanego przez organizatorów EXPO 2010. Nasza „wycinanka” stała się jednym z rozpoznawalnych symboli Expo 2010.


- To jest nagroda będąca uznaniem dla profesjonalizmu w tworzeniu nowoczesnego oblicza Waszego kraju, czyli szczególnie cenne wyróżnienie. Polska jest coraz aktywniejsza gospodarczo, Polska była również aktywna w czasie Wystawy Światowej – powiedział w rozmowie z szefem WPHI Pan Sun Quan Sheng – główny wydawca specjalistycznego miesięcznika „New Marketing” i jeden z jurorów konkursu.


Rozmowy z członkami komisji konkursowej jak i przedstawicielami nagrodzonych pawilonów potwierdziły, iż ekspozycja naszego kraju wyróżniała się nie tylko atrakcyjnością bryły pawilonu, ale również wyjątkową aktywnością promocyjną naszego kraju w zakresie gospodarki i kultury. Laureaci nagród podkreślali ponadto perfekcyjną organizację Expo 2010 przez chińskich gospodarzy, co przy liczbie ponad 70 milionów zwiedzających miało szczególnie istotne znaczenie.


Żródło: www.expo2010.com.pl
Foto: Findinspirations.com

Komentujesz: Szanghai Expo 2010 - nagroda za najlepszą promocję kraju dla Polski

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: targi, nagroda, szanghai expo 2010, ekspozycja


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie