Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Sylwestrowa Moc Przebojów w Warszawie19-12-2011


Już po raz czwarty, mieszkańcy stolicy sylwestrową noc spędzą na pl. Konstytucji. Miasto st. Warszawa i Telewizja Polsat zapraszają 31 grudnia o godz. 20:00 na wspaniałe widowisko z udziałem gwiazd polskiej estrady, które zaśpiewają swoje największe przeboje oraz słynne piosenki piłkarskie będące rozgrzewką przed Euro 2012.


- Sylwester odbywa się na pl. Konstytucji już po raz czwarty. Można więc powiedzieć, że to już tradycja, dlatego tym bardziej wszystkich na niego zapraszam - zachęca prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz.


Największe hity zaśpiewają m.in. Kora, Maciej Maleńczuk, Dżem, Maryla Rodowicz, De Mono, Big Cyc, Golec uOrkiestra, Norbi, Bracia, Video, Ania Wyszkoni, Volver oraz Blue Cafe.


O północy życzenia noworoczne warszawiakom i telewidzom z całej Polski złoży prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz. Wejściu w Nowy Rok towarzyszyć będzie pokaz sztucznych ogni oraz wielki sportowy przebój zespołu Queen "We Are The Champions" w wykonaniu zespołu Bracia.


Galę noworoczną poprowadzą cztery pary prezenterów: Katarzyna Cichopek i Krzysztof Ibisz, Agata Młynarska i Mateusz Borek, Paulina Sykut-Jeżyna i Maciej Rock oraz Agnieszka Popielewicz i Maciej Dowbor.


Szczegółowe informacje na stronie www.um.warszawa.pl


Źródło: warszawa.naszemiasto.pl


Komentujesz: Sylwestrowa Moc Przebojów 2012

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: warszawa, sylwester, sylwestrowa moc przebojów, plac konstytucji


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie