Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Sylwester w Wiśle: nadal wolne miejsca noclegowe


25-11-2010


Górale w Beskidach przygotowują się pełną parą do sezonu zimowego, który rozpocznie się z pierwszymi opadami śniegu lub też od Świąt Bożego Narodzenia. O ile z wolnymi miejscami noclegowymi nie ma problemu w okresie świątecznym, to już turnus sylwestrowy cieszy się ogromnym zainteresowaniem.Na chwilę obecną mamy jeszcze wolne miejsca noclegowe na pobyty sylwestrowe, choć z dnia na dzień ich ubywa. Co istotne, są to zarówno oferty tańsze – w kwaterach prywatnych czy willach, ale i w wyższym, np. hotelowym standardzie. Posiadamy jeszcze nieliczne oferty całych domów, np. dla 20 osób, o co w tym okresie pyta sporo młodzieży. Z decyzją nie ma jednak co zwlekać. Jak co roku zainteresowanie jest bardzo duże, dlatego w tym roku postanowiliśmy nawet oferty na ten wyjątkowy pobyt zamieścić na specjalnie przygotowanej podstronie internetowej www.sylwester.wistour.pl – mówi Wojciech Rozkoszny z Centrum Rezerwacji Noclegów – Wistour w Wiśle.Nie ma, co liczyć, że uda się znaleźć noclegi w ostatniej chwili, bo co roku w tym okresie odwiedza Wisłę komplet turystów, dla tego za poradą fachowców należy zdecydować o planach sylwestrowo-noworocznych jak najszybciej. Ceny nie odbiegają wiele od poziomu sprzed roku. Tańsze, wolne oferty zaczynają się już od 60 zł za osobodobę. Ważnym warunkiem jest jednak minimalna długość pobytu, np. 5 noclegów, ale jednak jak twierdzi Rozkoszny są też oferty na 2 - 3 doby, natomiast głównie w standardzie pensjonatów i hoteli.


Górale liczą również, że zimowa aura w tym roku dopisze i uda się uruchomić wyciągi narciarskie tym bardziej, że od tego sezonu po kompleksowej modernizacji ma ruszyć stacja narciarska Cieńków w Wiśle Malince. Pozostałe wyciągi również dokonują ostatnich przeglądów i patrzą już w niebo z nadzieją na opady śniegu.


Jak dodaje Rozkoszny - Dla osób, które nie załapią się na wypoczynek w okresie sylwestrowym bardzo gorąco Wisła zaprasza na długi weekend, który będzie w dniach 6 - 9 stycznia 2011 r., a to, dlatego, że święto Trzech Króli zostało uznane za święto państwowe - wolne od pracy. Już w połowie stycznia rozpoczynają się również ferie zimowe, które potrwają aż do końca lutego. Na ten okres wolnych miejsc jest jeszcze sporo.

Komentujesz: Sylwester w Wiśle: nadal wolne miejsca noclegowe

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie