Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Mazury Cud Natury – Runda Finałowa19-10-2011


W połowie października 2011 r. rozpoczęły się ambientowe akcje promocyjne prowadzone w ramach kampanii „Mazury Cud Natury”. Zaproszenie do głosowania na Mazury w konkursie New7Wonders prezentowane jest m.in. na budynkach polskich miast. Akcje przygotowuje Polska Organizacja Turystyczna.


- Zakwalifikowanie się do finału jest dla każdego z biorących udział w konkursie, zarówno miejsc jak i kraju wielką szansą na promocję. Budowanie wizerunku Polski jest procesem złożonym z wielu elementów i aspektów, a turystyka stanowi jeden z jego obszarów o szczególnym znaczeniu ze względu na pozytywne skojarzenia, jakie wywołują u większości odbiorców podróże. Dlatego tak ważne jest, żeby wykorzystać udział w konkursie do promocji polskiej turystyki – mówi Rafał Szmytke Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.


14 października we Wrocławiu odbył się happening zachęcający do głosowania na Mazury. Napis zachęcający do oddawania głosów na Mazury został wyświetlony na Rynku Głównym we Wrocławiu.


W najbliższy piątek (21.10.2011 r.) podobna projekcja zostanie zaprezentowana na budynku ONZ, przy Rondzie ONZ w Warszawie. Początek o godz. 21.00.


22 października do głosowania na Mazury będzie namawiał wyjątkowy, świetlny napis na znanym budynku hotelu Marriott w Warszawie. Początek o godz. 21.30. Tym, którzy nie będą mogli być w tym czasie w Warszawie, prezentujemy wizualizację reklamy.


Wśród różnych niestandardowych akcji promocyjnych, Polska Organizacja Turystyczna zaplanowała też realizację projektu promującego Mazury w formie „flash mobu”.

5 listopada br., w samo południe, na Placu Zamkowym w Warszawie młodzi i starsi ułożą z siebie napis „Głosuj na Mazury SMS 7155”. Zachęcamy do udziału w akcji.


Komentujesz: Świetlna promocja akcji Mazury Cud Natury

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: warszawa, mazury cud natury, hotel marriott, flash mob


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie