Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Go Augustów!


22-05-2012


Zamierzają rozruszać Augustów i pokazać, że chcieć znaczy móc - mowa o członkach nowo powstałego stowarzyszenia „Grupa Otwarta Augustów”. Założyli je ludzie pragnący, by ich miasto ożyło kulturalnie, sportowo oraz rekreacyjnie, nie tylko w sezonie letnim, lecz przez cały rok.


- Chcemy pokazać, że można w naszym mieście planować i skutecznie realizować, tworzyć, bawić się, bez oglądania się na to, czy ktoś coś wymyśli, zrobi za nas. Naszym celem jest działalność na wielu polach. Wiem, że brzmi to euforycznie i idealistycznie, ale to także jest potrzebne, bo bez pasji trudno o dobre efekty - tłumaczy Paweł Bielawski, prezes „GOA”.


Pasji zaś członkom „GOA” nie brakuje. Stowarzyszenie tworzą ludzie wywodzący się z różnych środowisk. Są wśród nich przedsiębiorcy, artyści, sportowcy czy graficy, a każdy z nich wnosi do projektu swoją unikalną wiedzę i doświadczenie.


- Nie da się ukryć, że nasze miasto potrzebuje takiego swoistego zastrzyku adrenaliny. Wielu narzeka, że mało się dzieje, że jest nudno. My jednak nie zamierzamy narzekać, ale zakasać rękawy i zrealizować nasze pomysły oraz promować Augustów, którego wszyscy jesteśmy fanami - dodaje Bielawski.


„GOA”, choć powstała niedawno, już pokazuje, że za słowami pójdą też czyny. Podczas obchodzonych w zeszły weekend urodzin miasta, stowarzyszenie ruszyło z pierwszą akcją.


- Przygotowaliśmy naklejkę, która ma zintegrować augustowian i zachęcić turystów do odwiedzenia naszego miasta. Jej wymowa jest prosta, a wykonanie atrakcyjne tak, by każdy chciał ją mieć przyklejoną na swoim samochodzietłumaczy Michał Chilmon, członek stowarzyszenia.


Stowarzyszenie „Grupa Otwarta Augustów” zachęca wszystkich mieszkańców, by dzielili się pomysłami. Grupa, jak sama nazwa mówi, ma formułę otwartą i każda nowa osoba, która chce się zaangażować, przedstawi ciekawe koncepcje na imprezę czy akcję, przyjęta zostanie z otwartymi rękoma i otrzyma pomoc przy ich realizowaniu.


Więcej informacji na stronie www.goaugustow.pl


Komentujesz: Stowarzyszenie Grupa Otwarta Augustów

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: augustów, podlaskie, go augustów


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie