Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Statuetka Awionetki dla Lotniska Chopina22-11-2011


Lotnisko Chopina w Warszawie zostało uhonorowane prestiżową statuetką Awionetki przyznawanej przez organizatorów międzynarodowej konferencji Airports Conference 2011.


Warszawski port otrzymał nagrodę w kategorii Wydarzenie Roku za wzorowe przygotowanie do działań w sytuacji nadzwyczajnej i spełnienie standardów zarządzania w warunkach kryzysowych, wynikających z awaryjnego lądowania Boeinga 767.


- Dziękuję w imieniu wszystkich pracowników naszego portu, szczególnie tych bezpośrednio zaangażowanych w akcję ratowniczą. Ta nagroda jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i jednocześnie motywacją, do tego, by sprawność służb ratowniczych i ich gotowość do natychmiastowej reakcji na tego typu zdarzenia były na Lotnisku Chopina zawsze na najwyższym poziomie – powiedział Ryszard Zębala, zastępca dyrektora Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina


Naziemnym służbom ratowniczym na Lotnisku Chopina dziękował również Tomasz Balcerzak, członek zarządu Polskich Linii Lotniczych LOT, który odebrał nagrodę Awionetki dla załogi lotu numer 016, która wyróżniona została za wzorową postawę w warunkach nadzwyczajnych oraz bezbłędne wypełnienie standardów postępowania przy awaryjnym lądowaniu.


Ponadto statuetkami Awionetki nagrodzono również: Marka Serafina - redaktora prowadzącego portalu Polski Rynek Transportu Lotniczego, w kategorii Osobistość Roku; linie lotnicze Enter Air w kategorii Najlepsza Linia Lotnicza Roku; Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy w kategorii Najlepszy Port Lotniczy Roku oraz bezpośrednie loty z Gdańska do Krakowa i Wrocławia obsługiwane przez EuroLOT w kategorii Najbardziej Innowacyjne Rozwiązanie Roku.


Źródło: lotnisko-chopina.pl


Komentujesz: Statuetka Awionetki dla Lotniska Chopina

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: warszawa, lotnisko, lotnisko chopina, okęcie


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie