Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Startują Targi Turystyki i Wypoczynku Lato 201129-03-2011


Wszechstronna oferta polskich i zagranicznych wycieczek oraz pobytów turystycznych na sezon wiosenno-letni, liczne koncerty, występy artystyczne na scenie, gry i zabawy, a także konkursy z cennymi nagrodami czekają na zwiedzających XVI Targi Turystyki i Wypoczynku Lato 2011, które odbędą się w dniach 1-3 kwietnia w Warszawie. Przez trzy dni zwiedzający będą mogli poznać bogactwo atrakcji turystycznych z różnych regionów kraju i świata oraz znaleźć pomysły na weekendowy wypoczynek. Wstęp na targi jest bezpłatny.


Wśród wystawców Targów Lato 2011 zaprezentują się m.in. touroperatorzy, biura podróży, hotele, ośrodki wypoczynkowe, SPA, uzdrowiska, miasta, gminy, regionalne i lokalne organizacje turystyczne. Na tegorocznej edycji znajdzie się 8 stoisk narodowych: Cypru, Danii, Dominikany, Kuby, Macedonii, Norwegii, Węgier, a także Chorwacji, która pierwszego dnia targów zorganizuje Dzień Chorwacji. W ramach tego wydarzenia otwarta zostanie wystawa „Be CROative” przygotowana przez Chorwacką Izbę Gospodarczą. Poza tym na targach zaprezentują się wystawcy z Białorusi, Bułgarii, Czarnogóry, Litwy, Łotwy, Niemiec, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Włoch i oczywiście silna grupa z Polski.


Warszawa również będzie prezentowała stołeczne atrakcje kulturalne i rekreacyjne nawiązując w promocji miasta do postaci Fryderyka Chopina i Marii Skłodowskiej Curie. Z kolei Łódź będzie zachęcała do spędzania w niej czasu i odkrycia uroków tego miasta. Na stoisku Lasów Państwowych będzie można uzyskać informacje o ośrodkach turystyczno-wypoczynkowych Lasów Państwowych. Ponadto atuty podróży pociągami będzie można poznać na stoisku Kolei Mazowieckich. Niektórzy wystawcy jak Województwo Podlaskie będą zachęcać również do odwiedzenia ich terenów proponując zwiedzającym degustacje regionalnych przysmaków w tym przypadku sękacza, kindziuka czy podpiwku.


Zwiedzający przez trzy dni targów będą mogli nie tylko zapoznać się z wszechstronną ofertą turystyczną z Polski i zagranicy na każdą kieszeń, ale również nabyć często w promocyjnych cenach prezentowane wczasy, wycieczki, kolonie, zielone szkoły, obozy językowe, wyjazdy szkoleniowe, integracyjne, pielgrzymki, zarezerwować pobyty w ośrodkach wypoczynkowych, SPA, hotelach czy sanatoriach. Wystawcy będą dysponowali ofertami zarówno dla rodzin z dziećmi, amatorów aktywnego wypoczynku, młodzieży, studentów, nauczycieli, biznesmenów, osób organizujących wyjazdy grupowe czy osób starszych.

 

Targi odbędą się w nowoczesnym Centrum Targowo-Kongresowym przy ul. Marsa 56C w Warszawie.

Więcej informacji na stronie www.targilato.pl


Komentujesz: Startują Targi Turystyki i Wypoczynku Lato 2011

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: warszawa, turystyka regionalna, targi turystyczne, lato 2011


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie