Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Poznaj Beskidy03-09-2011


12 września 2011 roku o godzinie 12:00 w Sali Widowiskowej Mazowieckiego Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie odbędzie się „Spotkanie z Beskidzką 5” organizowane w ramach Ogólnopolskiej Akcji „Poznaj Beskidy”.


Podczas imprezy uczestnicy obejrzą filmy oraz slajdy prezentujące kulturę, tradycję, historię i przyrodę wszystkich miejscowości Beskidzkiej 5, czyli Gminy Brenna, Gminy Istebna, Szczyrku, Ustronia oraz Wisły. Otrzymają także sporo materiałów informacyjnych o Beskidzkiej 5. Dodatkową atrakcją będzie wystawa zdjęć prezentowana w hallu głównym MCKiS pokazująca uroki Beskidzkiej 5.


Ogólnopolska Akcja „Poznaj Beskidy” jest niekomercyjnym przedsięwzięciem mającym za zadanie popularyzację turystyki beskidzkiej, a także edukację w zakresie bezpieczeństwa i zasad uprawiania turystyki w górach. O randze Akcji oraz o zapotrzebowaniu na imprezy w jej ramach organizowane najlepiej może świadczyć liczba Honorowych Patronów, do których należą Marszałkowie wszystkich województw, na terenie których są Beskidy (Śląski, Małopolski i Podkarpacki), a także wojewódzcy Kuratorowie Oświaty, w tym Mazowiecki Kurator Oświaty.


Jak na wszystkie „Spotkania z Beskidzką 5”, tak i na to w MCKiS wstęp jest wolny. Chętni do udziału w spotkaniu proszeni są o kontakt z organizatorami. Zgłoszenia i informacje pod nr tel. 660 069 833.


Komentujesz: Spotkanie z Beskidzką 5 w Warszawie

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: warszawa, beskidy, poznaj bezkidy, mazowieckie centrum kultury i sztuki


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie