Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Spotkanie POT-ROT-LOT i informacji turystycznej13-12-2010


W dniach 1-3 grudnia w Pałacu Chojnata k. Białej Rawskiej odbyła się konferencja i spotkanie robocze organizowane przez Polską Organizację Turystyczną z przedstawicielami ROT-ów i LOT-ów oraz informacji turystycznych.


Na spotkanie zawitali goście związani z branżą turystyczną z wielu regionów Polski, łącznie ponad 50 osób. Jego celem było omówienie funkcjonowania wdrażanego przez POT: Polskiego Systemu Informacji Turystycznej. Firma NBC, odpowiedzialna za stworzenie systemu zaprezentowała jego funkcjonalność i strategię rozwoju, wprowadzając korekty sugerowane przez uczestników spotkania.
W ramach trzydniowej konferencji, Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego przygotowała całodniową wycieczkę szkoleniową po województwie łódzkim. Uczestnicy zwiedzili ciekawe atrakcje turystyczne, min. w Sulejowie-Podklasztorzu i Piotrkowie Trybunalskim. Ważnym punktem programu było odwiedzenie nowo powstałego Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie, który został zaprojektowany, by spełniać wszystkie wymagania pod kątem programu certyfikacyjnego POT.


W ostatnim dniu konferencji zaprezentowano ofertę największych atrakcji turystycznych województwa łódzkiego oraz założenia projektu szkoleniowego "Zawód - Informator Turystyczny". Uczestnicy dostali ponadto ciekawe materiały promujące Łódź i Ziemię Łódzką, które cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Komentujesz: Spotkanie POT-ROT-LOT i informacji turystycznej

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: konferencja, biała rawska, informacja turystyczna, pot, rot


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie