Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

The North Face Kalymnos Climbing Festival19-04-2012


W dniach 28 - 30 września odbędzie się The North Face Kalymnos Climbing Festival. Na trzy dni grecka wyspa stanie się prawdziwym centrum wspinaczkowego świata.


Najwyższej jakości wapień, brak kruchej skały, ciągle powiększająca się liczba dróg wspinaczkowych na różnym poziomie, słońce, plaża i pyszne jedzenie. Brzmi jak opis wspinaczkowego raju? To Kalymnos - grecka wyspa położona na morzu Egejskim, która swoją sławę zyskała w połowie lat 90 - tych XX wieku, kiedy to została odkryta przez środowisko wspinaczkowe.


Od 28 do 30 września odbędzie się tam The North Face Kalymnos Climbing Festival. Jest to propozycja dla wszystkich tych, którzy nie wyobrażają sobie wakacji bez chociażby kilku dni spędzonych w skałach. Wyprawa na Kalymnos będzie nie tylko okazją do wspinaczki w międzynarodowym towarzystwie (swój udział zapowiedzieli tacy członkowie teamu The North Face jak: James Pearson, Iker i Eneko Pou, Caroline Ciavaldini, Hansjoerg Auer, Herve Barmasse, Sam Elias, Emily Harrington i Hazel Findlay), ale także szansą na wzięcie udziału w zawodach, losowaniach nagród, kursach i imprezach na plaży.


Jednym z bardziej emocjonujących wydarzeń festiwalu będą z pewnością zawody wspinaczkowe, które odbędą się na całkowicie nowych drogach. Na najlepszych czeka
10 000 euro w gotówce i nagrody rzeczowe o wartości 5 000 euro!


- Kalymnos jest jednym z najlepszych miejsc na świecie do uprawiania wspinaczki sportowej. Prawdziwy raj na ziemi, z trasami na wszystkich poziomach zaawansowania. Zapraszamy wszystkich do spędzenia kilku niezapomnianych dni na tej wspaniałej wyspie - na pewno nie zabraknie pozytywnych emocji! Do zobaczenia na Kalymnos - zachęca Iker Pou, członek teamu The North Face.


Szczegółowe informacje na stronie www.thenorthfacejournal.com


Komentujesz: Słońce, plaża i... wspinaczka?

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: wspinaczka, grecja, kalymnos, north


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie