Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

11. Festiwal Slajdów Podróżniczych Terra09-11-2011


11. Festiwal Slajdów Podróżniczych TERRA, organizowany przez Katarzynę i Andrzeja Mazurkiewiczów - znanych podróżników fotografów, odbędzie się w dniach 3-4 grudnia 2011 r. w warszawskim kinie Wisła.


Podczas festiwalu, jego uczestnicy będą mieli okazję powędrować ulicami Hawany i Trynidadu, zanurkować w Zatoce Świń, odwiedzić plantację trzciny cukrowej i zatańczyć salsę.

Wśród autorów prezentacji pojawi się wielu znanych podróżników, a wśród nich m.in.: Anna-Olej Kobus i Krzysztof Kobus, Anna i Robb Maciąg, Marek Tomalik, Anna i Marcin Szymczak, Marcin Jamkowski, Monika Witkowska oraz oczywiście sami organizatorzy festiwalu, Katarzyna i Andrzej Mazurkiewiczowie, którzy przedstawią bogatą historię i różnorodne krajobrazy zachodniej Turcji.


Kluczem doboru pokazów nie są ekstremalne wyczyny podróżnicze, chyba, że są dobrze sfotografowane i opowiedziane, ale bardzo dobre prezentacje fotograficzne, z ciekawym komentarzem, przemyślaną kompozycją pokazu, pokazujące pasje autorów i emocje im towarzyszące. Festiwal TERRA ma za zadanie przekonać widzów o wyższości pokazów slajdów i kontaktu z żywym słowem nad innymi środkami przekazu.


Festiwal Slajdów Podróżniczych TERRA, odbywający się od 2001 roku w Warszawie, to przegląd staranie wybranych, profesjonalnych pokazów slajdów z różnych zakątków świata. Pierwsza edycja imprezy, która odbyła się w 2001 roku w Muzeum Etnograficznym w Warszawie okazała się dużym sukcesem. Od czwartej edycji festiwal zmieniał miejsce w poszukiwaniu coraz większej sali i tak z Muzeum Etnograficznego przez Centrum Olimpijskie, Kinotekę i Kino Luna dotarł w 2010 roku do kina Wisła.


Przedsprzedaż biletów i karnetów rusza 5 października na stronie www.estiwalterra.pl


Komentujesz: Slajdy podróżnicze na wielkim ekranie

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: warszawa, festiwal podróżniczy, kino wisła, festiwal slajdów podróżniczych terra


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie