Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Zbierz 3 pieczątki i odbierz nagrodę!15-11-2011


Dolnośląska Organizacja Turystyczna zachęca do wzięcia udziału w akcji promocyjnej projektu „Śladami Barunki i Polanickiego Niedźwiedzia oraz trasami turystycznymi Barda – działamy razem dla naszych turystów”, który Gmina Bardo realizuje wspólnie z partnerami Polanicą-Zdrój i Czeską Skalicą (Czechy).


Jednym z działań projektu jest akcja promocyjna pod hasłem „Zbierz 3 pieczątki i odbierz nagrodę”, mająca na celu wymianę turystów oraz wspólną promocję atrakcji turystycznych partnerów projektu: Turysta, który odwiedzi wszystkie trzy miasta i zbierze pieczątki w punktach Informacji Turystycznej Barda, Polanicy-Zdroju i Czeskiej Skalicy otrzyma pakiet promocyjny i weźmie udział w losowaniu nagród.


Do zbierania pieczątek służą specjalnie przygotowane kupony, które można otrzymać między innymi w punktach Informacji Turystycznej wszystkich trzech miast. Każdy, kto osobiście dostarczy kupon z kompletem pieczątek (1 miasto = 1 pieczątka) do punktu Informacji Turystycznej w Bardzie (Pl. Wolności 4), otrzyma pakiet gadżetów promocyjnych, takich jak kubek, daszek, folder, widokówka, długopis, czy ręcznie zdobiony piernik, a dodatkowo weźmie udział w losowaniu nagrody głównej – jednego z 10 zestawów kijków nornic walking.


Losowanie odbędzie się w Bardzie podczas obchodów Dni Barda – 23 czerwca 2012 r. W losowaniu nagrody głównej wezmą udział także wszyscy, którzy prześlą wypełnione kupony za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres Punktu Informacji Turystycznej w Bardzie (dokładny adres znajduje się na odwrocie kuponu, który stanowi część ulotki promującej projekt).


Akcja trwa do wyczerpania nagród, jednak nie krócej niż do 23 czerwca 2012 r.


Źródło: DOT


Komentujesz: Śladami Barunki i Polanickiego Niedźwiedzia

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: bardo, szlaki turystyczne, dolny śląsk, polanica-zdrój


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie