Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

„Skansen w oku obiektywu”


25-07-2012


Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu przygotowało konkurs fotograficzny „Cztery pory roku w skansenie”. Warunkiem udziału w nim jest przesłanie autorskich zdjęć skansenowskich plenerów, bądź przyrody występującej w Muzeum do 15 sierpnia. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych. Na autorów najlepszych prac czekają nagrody.


Sierpecki skansen kryje w sobie wiele tajemniczych zakątków i niezwykłych plenerów. Przechadzając się jego alejkami dostrzec można tysiące drobiazgów przywołujących wspomnienia, budzących zadumę, czy po prostu zachwycających swym pięknem i prostotą. Podczas wizyty w Muzeum Wsi Mazowieckiej warto się czasem zatrzymać i spojrzeć na jego ekspozycję jak na swoisty mikroświat, w którego zakamarkach kryje się historia i magia, wyjątkowe widoki oraz tajemnica codzienności.


Być może podczas wizyty w sierpeckim skansenie udało ci się zrobić ciekawe, intrygujące, może nawet zabawne zdjęcie, którym chciałbyś/chciałabyś się podzielić z innymi. A może interesujesz się fotografią, a skansenowskie plenery są dla ciebie okazją do udoskonalenia swojej techniki. Prześlij swoje zdjęcia do Muzeum. Wezmą one udział w konkursie „Cztery pory roku w skansenie” i zostaną ocenione w jednej z dwóch kategorii: „Plenery sierpeckiego skansenu” oraz „Przyroda w sierpeckim skansenie”. Prace należy nadsyłać pocztą elektroniczną na adres: promocja@mwmskansen.pl, bądź zwykłym listem na adres: Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu, Dział upowszechniania i promocji, ul. Narutowicza 64, 09-200 Sierpc, z dopiskiem: „Konkurs fotograficzny”. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 sierpnia 2012. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie zwycięzców nastąpi 9 września 2012.


Regulamin konkursu, karta zgłoszeniowa oraz wszelkie niezbędne informacje dostępne są na stronie internetowej skansenu www.mwmskansen.pl


Komentujesz: Skansen w oku obiektywu

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: konkurs, muzeum wsi mazowieckiej, sierpc


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie