Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Mobilna Sala Koncertowa w Warszawie


07-07-2012


„Silent Concert - Mobilna Sala Koncertowa” to cykl letnich koncertów organizowanych w przestrzeni publicznej Warszawy, w miejscach, w których raczej nie spodziewamy się spotkać muzyki.


Na Bemowie organizatorzy (Fundacja Nowa Orkiestra Kameralna) wybrali plac z fontanną u zbiegu ulic Radiowej i Powstańców Śląskich. Wydarzenia odbywać się będą w trzy lipcowe niedziele: 8, 15 i 22 lipca 2012 roku. Początek koncertów o godz. 15.00. Wstęp wolny.


Ze względu na to, że miejsce koncertów jest dość ruchliwe i głośne, organizatorzy zastosowali nowatorski system nagłośnienia „Silent Pro”. Każdy ze słuchaczy otrzyma osobiste słuchawki i będzie w ten sposób „połączony” z muzykami grającymi na żywo.


Dzięki „Silent Concert – Mobilnej Sali Koncertowej” muzyka ma szansę rzeczywistego ożywienia przestrzeni publicznej, nieograniczonej zasięgiem typowego systemu nagłośnieniowego.


Wykonawcami koncertów będą: kwartety smyczkowe Nerros i Merlo oraz kwartet instrumentów dętych Arundo. Na program złożą się utwory z repertuaru muzyki klasycznej i rozrywkowej, dobrane w sposób pozwalający na pełny relaks i radość z odbioru sztuki. Wykonanie kompozycji poprzedzą krótkie wstępy słowne.


Patronem medialnym wydarzenia jest portal Witaj w Podróży.

Szczegółowe informacje na stronie www.fnok.pl


Komentujesz: Silent Concert - Mobilna Sala Koncertowa

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: warszawa, orkiestra, silent concert


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie