Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2265)

Sandomierz na Szlaku Przygody

30-08-2013

Świętokrzyski Szlak Przygody wkrótce obejmie również Sandomierz i jego okolice. Tym samym na terenie województwa powstanie siódma już Kraina Szlaku.

Szlak dotąd obejmował ponad 100 oznakowanych atrakcji i 6 krain tematycznych. Wraz z poszerzeniem o region sandomierski, Szlak wzbogaci się nie tylko o wyjątkowe walory przyrodnicze i historyczno-kulturowe. Ważną rolę w nowej krainie odegrać też mają charakterystyczne dla niej naturalne uprawy owoców i warzyw.

Obecnie trwają prace koncepcyjne nad włączeniem Sandomierza do Szlaku Przygody. Oficjalnie projekt ruszy na początku przyszłego roku.
– Zinwentaryzujemy bazę noclegowo-gastronomiczną, wytyczymy sandomierski odcinek Szlaku i będziemy pozyskiwać partnerów biznesowych do naszego programu lojalnościowego – informuje koordynujący projekt Piotr Sadłocha.
W powstanie kolejnej krainy Szlaku zaangażowani będą przedstawiciele branży turystycznej, regionalni twórcy i artyści, a także muzea i animatorzy kultury.

Szlak Przygody to największy sieciowy produkt turystyczny w Polsce. W jego ramach działa program lojalnościowy, pozwalający turystom zbierać punkty, które można wymieniać na nagrody lub zniżki do wykorzystania u partnerów Szlaku.

Więcej informacji na stronie www.szlakprzygody.eu


Komentujesz: Sandomierz na Szlaku Przygody

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: sandomierz, szlak przygody


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie