Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Są jeszcze bilety na Blues Express Festival 201113-07-2011


Najbardziej muzyczny pociąg w Polsce odjedzie 16 lipca o godz. 13.00 ze stacji Poznań Główny, aby dotrzeć do wielkiej sceny nad zakrzewskim jeziorem. Gwiazdą tegorocznego Blues Expressu będzie szwedzka grupa The Booze Brothers.


Blues Express to parowy pociąg łączący stolicę Wielkopolski z Zakrzewem - jedyną bluesową wioską w Polsce. Tysiące bluesowych fanów przemierzą Wielkopolskę parowym pociągiem, aby wziąć udział w niecodziennym wydarzeniu.


Impreza rozpocznie się już 15 lipca plenerowym koncertem w parku na wyspie w centrum Piły. Koncert ma charakter otwarty, będzie to symboliczna inauguracja festiwalu oraz zapowiedź tego, co będzie miało miejsce następnego dnia.


16 lipca o godz. 13.00 pociąg w wyruszy z Poznania w koncertową trasę do Zakrzewa. Na kolejnych przystankach (w Rogoźnie, Chodzieży, Pile, Krajence, Złotowie) zaplanowano bluesowe koncerty. Podczas jazdy aktywne będą dwie sceny: specjalny wagon pocztowy, gdzie zabrzmi elektryczny blues band oraz akustyczny wagon barowy.


Finałem podróży będzie otwarty, plenerowy koncert nad Jeziorem Proboszczowskim. W koncercie udział weźmie czołówka polskiej sceny bluesowej. Gwiazdą tegorocznego Blues Expressu będzie szwedzka grupa The Booze Brothers. Kilka tysięcy uczestników biorących udział w festiwalu po zakończeniu koncertu o godz. 3.45 nad ranem może wrócić do Poznania i innych miejscowości parowym, bluesowym składem.


Udział w festiwalu jest bezpłatny. Trzeba jedynie zakupić bilet na przejazd pociągiem parowym. Bilety dostępne są w kasach oraz w pociągu u drużyny konduktorskiej.


Więcej informacji na stronie www.bluesexpress.pl


Komentujesz: Są jeszcze bilety na Blues Express Festival 2011

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: festiwal muzyczny, poznań, letnie, zakrzew, blues express festival


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie