Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2270)

Ryanair ogłosił powrót do Modlina

11-09-2013

Linie lotnicze Ryanair ogłosiły decyzję o przeniesieniu wszystkich swoich operacji na Lotnisko Warszawa Modlin, a tym samym ponowne nawiązanie współpracy z portem. Pierwsi pasażerowie wylądują w Modlinie w poniedziałek, 30 września 2013 r.

- Rozmowy z przewoźnikiem były długie, ale dzięki temu udało nam się wypracować warunki korzystne dla obu stron – podkreśla Piotr Okienczyc, prezes zarządu spółki Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin.

Czas przestoju operacyjnego, lotnisko wykorzystało na modernizację, nowe inwestycje oraz podniesie poziomu obsługi pasażerów: zakończone zostały testy systemu ILS do kat. I, który zgodnie z harmonogramem rozpocznie działalność operacyjną 19 września br., wybudowany został dodatkowy parking długoterminowy na 550 miejsc, zamontowana i uruchomiona została klimatyzacja w terminalu, wybudowane zostało zadaszenie nad ścieżkami przy płycie postojowej, i wiele innych.

Cały czas prowadzone są rozmowy dot. nawiązania współpracy z innymi przewoźnikami, zarówno tradycyjnymi, niskokosztowymi, jak również czarterowymi.

Ryanair zaprezentował także swój rozkład siatki połączeń na lato 2014 roku z lotniska Warszawa Modlin, który zawiera dwie nowe trasy – do Alicante i Salonik. Aby uczcić swój powrót do Warszawy Modlin oraz nowe połączenia, linie zaoferowały klientom 100 tys. biletów na podróż w całej Europie od 29zł.

Źródło: dziennikturystyczny.pl


Komentujesz: Ryanair ogłosił powrót do Modlina

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: modlin, lotnisko, ryanair, warszawa modlin


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie