Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Ruszyło pierwsze w Polsce radio turystyczne10-06-2011


Ruszyło Radio Travel, pierwsze w Polsce radio turystyczne. Ma być ono połączeniem radiowej anteny, rozbudowanego portalu internetowego oraz telewizji internetowej. Przygotowane zostało z myślą o tych, którzy lubią podróżować, planują wakacje, chcą poznać inne regiony, kulturę i miejscowe obyczaje.


Radiowa ramówka składa się z różnorodnych, krótkich form radiowych, począwszy od wiadomości poprzez audycje tematyczne o charakterze turystycznym, poradniki, skończywszy na audycjach z udziałem słuchaczy.


Najważniejsze doniesienia z Polski związane z branżą turystyczną, informacje o pracach nad nowymi atrakcjami, relacje z wydarzeń, ale i doniesienia o wszelkiego rodzaju problemach z jakimi borykają się turyści i przedstawiciele organizacji turystycznych – to wszystko w Wiadomościach Radia Travel przygotowywanych przez korespondentów terenowych z całej Polski – mówi Michał Michta z redakcji informacyjnej Radia Travel.


O wartych odwiedzenia miejscach reporterzy Radia Travel będą mówić w audycjach tematycznych: Jedziemy nad morze, Jedziemy w góry, Jedziemy na Mazury.

 

Prezentujemy lokalne atrakcje turystyczne i sposoby na ciekawe spędzenie czasu. Polecamy również miejsca, w których warto się zatrzymać podczas pobytu za granicami kraju – dodaje Paweł Ponikowski z Radia Travel.


Portal ma być bogatym źródłem informacji dla turystów. Znalazła się tam także baza ośrodków wypoczynkowych i gospodarstw agroturystycznych, a wzbogaceniem oferty radia oraz portalu jest internetowa telewizja z nagraniami filmowymi prezentującymi ciekawe miejsca na świecie, w Europie i w Polsce.


Komentujesz: Ruszyło pierwsze w Polsce radio turystyczne

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: radio turystyczne, radio travel, portal, portal turystyczny


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie