Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Ruszyła rejestracja na targi EuroGastro 201108-02-2011


Rozpoczęła się rejestracja on-line na największą w Polsce imprezę branżową dla rynku HoReCa – XV Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro, które odbędą się w dniach 23-25 marca w Warszawie. Honorowy patronat nad jubileuszową edycją wydarzenia objął Minister Gospodarki, Waldemar Pawlak.


- EuroGastro to doskonała okazja dla zwiedzających, by zapoznać się w jednym miejscu z kompleksową ofertą produktów i usług gastronomicznych oraz nowościami wprowadzanymi na rynek. Ponadto, podczas prestiżowych konkursów, pokazów i spotkań merytorycznych towarzyszących targom będą oni mogli nabyć i doskonalić swoje umiejętności, poznać najnowsze trendy w gastronomii oraz podpatrzeć mistrzów kulinarnych w akcji. Dlatego liczymy, że chętnie będą korzystać ze wszystkich możliwości EuroGastro i wcześniej zapewnią sobie udział w targach poprzez rejestrację on-line, tym bardziej że uprawnia ona do 50% zniżki – zachęca Grzegorz Sendor, szef projektu EuroGastro.


W programie EuroGastro 2011

W programie tegorocznych targów znajdzie się wiele konkursów i pokazów kulinarnych. W ramach VI Festiwalu Kuchni Greckiej zaplanowano konkurs kulinarny oraz III Polski Festiwal Carvingu. Najlepszych, młodych adeptów sztuki kulinarnej będzie szukał Robert Sowa w autorskim konkursie „Kulinarny Talent 2011”, a Mistrzostwa Polski Kelnerów – Junior Waiter 2011, odbywające się w ramach pierwszego, oficjalnego dnia kelnera w Polsce, wyłonią zespół najlepszych młodych kelnerów.


Ponadto, podczas EuroGastro 2011 odbędzie się jubileuszowa, dziesiąta edycja Mistrzostw Polski Baristów, V Polskie Mistrzostwa Latte Art oraz III Polskie Mistrzostwa Coffee in Good Spirits. Zwiedzający będą mogli też wziąć udział w warsztatach i pokazach zatytułowanych „Rok Polski w BBQ”, a także w seminarium „Zasady prawidłowego żywienia w teorii i praktyce” oraz „Dobry barista – sposób na zwiększenie zysków Twojej kawiarni”.


Więcej informacji na stronie www.eurogastro.com.pl


Komentujesz: Ruszyła rejestracja na targi EuroGastro 2011

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: warszawa, impreza, eurogastro, targi kulinarne


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie