Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Mazury Cud Natury – Runda Finałowa12-09-2011


O tym, że Mazury są cudowne dowiedział się już cały świat. Co jednak jest najpiękniejszego na samych Mazurach? Zapraszamy do udziału w nowym projekcie interaktywnym pt. „7 cudów Mazur”, który ma na celu pokazanie 7 najpiękniejszych miejsc w regionie.


Na stronie www.7cudowMazur.pl internauta może wskazać maksymalnie 7 takich miejsc.

Wystarczy kliknąć w umieszczoną na stronie mapę i wpisać nazwę miejsca. Jeśli inny internauta zaznaczył takie miejsce system zapyta o to czy chcesz dodać i swój głos na to miejsce, jeśli nie wystarczy je wpisać. Dodatkowo użytkownik może umieścić swoje zdjęcie, aby zobrazować innym, o jakie miejsce dokładnie chodzi, lub pochwalić się ciekawą fotografią zrobioną podczas podróży na Mazurach. Strona będzie także pokazywała ranking najczęściej wybieranych miejsc przez użytkownika pokazując 7 najpopularniejszych wyborów.


Można też pokazać wybrane miejsca swoim znajomym, używając specjalnej aplikacji na Facebooku. Wystarczy zaakceptować chęć skorzystania z aplikacji i tym samym przejść do formularza z głosowaniem na 7 cudów Mazur. Po wybraniu maksymalnie 7 miejsc, wszyscy znajomi użytkownika zobaczą, jakie miejsca na Mazurach są warte polecenia.


Jeśli posiadasz telefon iPhone lub iPad możesz pobrać także bezpłatną aplikację na te urządzenia i gdy tylko będziesz na Mazurach kliknij a GPS sam naniesie namiar Twojego Cudu.


Aplikacja „7 cudów Mazur” pozwala na mapie regionu oznaczyć własne cudowne miejsca, przeglądać ciekawe zakątki Mazur dodane przez innych użytkowników, a nawet wyznaczyć odległość i pomóc zaplanować wycieczkę.


Projekt ma ostatecznie prowadzić użytkowników do strony MazuryCudNatury.org i zaprosić do oddania głosu na Mazury, w głównym konkursie – New7Wonders.


Komentujesz: Rusza interaktywny projekt 7 Cudów Mazur

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: mazury, 7 cudów świata, mazury cud natury, 7 cudów mazur


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie