Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Rusza 3. edycja Salomon Nordic Sunday16-11-2011


Salomon Nordic Sunday to pierwszy i największy zarazem cykl amatorskich zawodów w narciarstwie biegowym w Polsce. Już 18 grudnia rusza trzecia edycja SNS. Początek tradycyjnie w Jakuszycach. Atrakcją będzie wyścig na trasie zawodów Pucharu Świata.


- Do uczestnictwa w zawodach zachęcamy wszystkich, dla których zimową porą bieganie na nartach jest formą aktywności ruchowej, sposobem spędzania wolnego czasu w dobrym towarzystwie i pięknym otoczeniu oraz pragnących sportowej rywalizacji. Przewidziane w regulaminie 44 kategorie pozwalają na wyrównanie szans i zachęcają do startu reprezentantów wszystkich pokoleń - podkreśla Beata Lepka ze Stacji Jakuszyce, organizator zawodów Salomon Nordic Sunday.


W drugiej edycji SNS wzięło udział blisko 500 zawodników z Polski, Czech i Niemiec. Wśród wszystkich zawodników, po każdych zawodach losowane są m.in. narty biegowe Salomona, czy pulsometry Suunto.


Organizatorzy tegorocznej Salomon Nordic Sunday zaplanowali siedem startów - sześć w Jakuszycach i jeden w Rybnicy Leśnej - Bieg Gwarków. Największą atrakcją będą niewątpliwie zawody 5 lutego, kiedy to zawodnicy w ramach SNS pobiegną dokładnie na tej trasie, na której dwa tygodnie później ścigać się będą uczestnicy Pucharu Świata FIS w narciarstwie klasycznym, w tym m.in. Justyna Kowalczyk!


Koszt udziału w jednym biegu to 40 zł. Uczestnicy SNS - sezon 2010/11, którzy zachowali numer startowy mogą startować z nim w tegorocznej edycji. Pozostali zobowiązani są do dokonania jednorazowej opłaty - 15 zł za numer startowy.


Szczegółowe informacje na stronie www.sns-nartybiegowe.pl


Komentujesz: Rusza 3. edycja Salomon Nordic Sunday

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: narciarstwo, jakuszyce, salomon nordic sunday, narciarstwo biegowe


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie