Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Rozsmakuj się w Gdańsku08-04-2011


Juz po raz trzeci w Gdańsku odbędzie się akcja „Rozsmakuj się w Gdańsku - weekend za pół ceny", podczas której gdańscy restauratorzy będą zachęcać do ucztowania w swoich lokalach. Akcja odbędzie się w dniach 16-17 kwietnia.


Poza 50%-ową obniżką cen w restauracjach, kawiarenkach i klubach, niższe koszty zaoferują także wybrane obiekty noclegowe. Przedsięwzięcie wzbogacone zostanie również w ofertą kulturalną. Do odwiedzenia swoich placówek zaprasza Państwowa Opera Bałtycka oraz liczne muzea.


Połowę tańsze będą będą bilety wstępu do Centralnego Muzeum Morskiego, Muzeum Historycznego Miasta Gdańska, Muzeum Archeologicznego, Strefy Historycznej Wolne Miasto Gdańsk, na wystawę "Energia, Niebo i Słońce" w Centrum Hewelianum oraz na wystawę „Drogi do Wolności".


Dodatkową atrakcję przygotował też Zakład Komunikacji Miejskiej. Przejażdżka zabytkowym tramwajem 102Na na trasie: pętla tramwajowa na Zaspa – Centrum, będzie dostępna za połowę ceny. O mijanych na trasie zabytkach opowie przewodnik miejski.


Ponieważ poprzednie edycje imprezy, które odbyły się w 2010 r. znacznie przerosły oczekiwania organizatorów, zdecydowano o sporządzeniu regulaminu akcji. Oferta za pół ceny obowiązywać będzie na wybrane pozycje z karty menu, nie będzie też możliwości wcześniejszej rezerwacji stolików.


Lokale biorące udział w akcji zostały oznaczone specjalnymi plakatami „Rozsmakuj się w Gdańsku – Weekend za pół ceny”. Pełna lista miejsc oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie www.gdansk.pl/rozsmakujsie

 

Źródło: dziennikturystyczny.pl


Komentujesz: Rozsmakuj się w Gdańsku za pół ceny

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: restauracja, weekend, gdańsk, opera bałtycka


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


  • lina77

    Bardzo fajna akcja :) Po raz pierwszy zorganizowana w Poznaniu :))))

    lina77

Zgłoś nadużycie

Skomentuj artykuł