Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Rezerwuj hotele na całym świecie i zbieraj punkty Payback17-03-2011


Osoby, które zarezerwują hotel na portalu HRS.pl, dodatkowo mogą otrzymać punkty Payback. Payback to najpopularniejszy Program Bonusowy na polskim rynku. Kartę do lojalnościową ma już ponad 7,5 milinów Polaków, a punkty można zbierać u 15 partnerów Programu i w 62 sklepach on-line.


Program pochodzi z Niemiec. Na tamtejszym rynku, HRS współpracuj z programem od 2010 roku. Teraz, operator ogólnoświatowego systemu rezerwacji hotelowych zdecydował się na uruchomienie tego nowatorskiego kanału sprzedaży i komunikacji również w Polsce.


Posiadacze kart mogą zbierać punkty za rezerwacje dokonywane we wszystkich hotelach w Polsce i na świecie. Każda osoba rezerwująca nocleg poprzez HRS może zbierać punkty wykorzystując do rezerwacji stronę Payback. W marcu uczestnicy programu mogą również liczyć na specjalne promocje i dodatkowe punkty – twierdzi Artur Lisowski Dyrektor Marketingu HRS Polska.


Uczestnicy Payback, za każdy wydany 1zł na rezerwację za pośrednictwem HRS.pl, otrzymają jeden punkt. Zebrane punkty można wymieniać na atrakcyjne nagrody lub przekazać je na cele charytatywne. Aby otrzymać punkty, należy wejść na stronę HRS poprzez payback.pl i w trakcie jednej sesji dokonać transakcji. Punkty zostaną automatycznie doliczone do konta uczestnika.


HRS jest pierwszym hotelowym systemem rezerwacyjnym, posiadającym oddziały w Warszawie, Gdańsku i Krakowie odpowiedzialne za bezpośrednią współpracę z hotelami w Polsce, który umożliwia posiadaczom kart Payback zbieranie punktów za rezerwacje hoteli na całym świecie.


Klienci HRS.pl, którzy nie posiadają jeszcze karty, mogą ją wyrobić u następujących partnerów Programu: Allegro, BP, Orange, Telekomunikacja Polska, Real i Apteka 1, JYSK, Mango Media oraz Mix Electronics.

 

Źródło: Informacja prasowa


Komentujesz: Rezerwuj hotele i zbieraj punkty Payback

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: podróże, wycieczki, podróże lotnicze, payback


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


 • fred5o

  Paybak nie jest zły, ale mogliby go troche poprawić, a nie przenośći rozwiązanie z gruntu niemieckie na polski rynek. Znacznie lepszy był program lojalnościowy Orange Profit, ale cóż...

  fred5o

 • anna5

  nie wiem co to za dziwny portal, ale nie da się tutaj dodać nieraz komentarza, coś tutaj działa nie tak - poźniej pododawnae są komentarze po kilka razy te same - trzeba to poprawić bo to...

  anna5

 • malok

  im więcej firm tym lepiej. Robi się coraz ciekawiej - na początku nie byłem przekonany do tego paybacku, ale widzę że dzięki punktom bonusowym i promocjom można całkiem szybko nazbierać na...

  malok

Zgłoś nadużycie

Skomentuj artykuł