Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Kto pierwszy ten lepszy!25-01-2012


Od 1 lutego na oficjalnej stronie zawodów Red Bull Zjazd na Krechę ruszają zapisy do masowego zjazdu miłośników białego szaleństwa. Wszyscy zainteresowani udziałem będą mogli zgłosić chęć uczestnictwa w jednym z trzech przystanków eliminacyjnych.


W tym roku szans na wystartowanie jest trzy razy więcej: do tradycyjnej sesji w Zakopanem na Polanie Szymoszkowej, dodatkowo rozegraną zostaną kwalifikacje w Krynicy-Zdrój i Szyczyrku. 300 najlepszych zawodników weźmie udział w finałowym zjeździe, który rozegrany zostanie 26 lutego po słowackiej stronie Tatr – w Tatrzańskiej Łomnicy.


Wszyscy, którzy cenią sobie szybką jazdę na nartach bądź snowboardzie, lubią rywalizację i adrenalinę powinni spróbować swoich sił w Red Bull Zjazd na Krechę – legendarnym wyścigu, którego kolejna edycja wystartuje już za kilka tygodni!


Narciarze i snowboardziści myślący o zwycięstwie powinni pokonać zeszłorocznego triumfatora Michała Kłusaka, który trasę finałowego zjazdu w Tatrzańskiej Łomnicy pokonał w 2 minuty i 57 sekund. Z dniem 1 lutego na oficjalnej stronie zawodów będzie można za pośrednictwem formularza zgłosić się do jednego z trzech przystanków eliminacyjnych. Udział można wziąć tylko w jednych eliminacjach. Od dziś na internetowych stronach rywalizacji dostępny jest także oficjalny regulamin Red Bull Zjazd na Krechę 2012.


W Red Bull Zjazd na Krechę każdy reprezentuje swój własny styl, jednak technika jazdy u wszystkich jest jednakowa – zjazd z jak najmniejszą ilością skrętów, czyli na tak zwaną „krechę”. Jednak zanim najlepsi z najlepszych staną na linii startu, wezmą udział w jednym z trzech przystanków eliminacyjnych. Ich zwycięzcy zostaną ustawieni w pierwszych rzędach linii startowej w Tatrzańskiej Łomnicy.


Aby wziąć udział w zawodach wystarczy mieć ukończone 16 lat i nie bać się szybko jeździć na nartach lub desce. Każdy chętny powinien z dniem 1 lutego wypełnić formularz zgłoszeniowy, wnieść opłatę wpisową, a następnie spróbować swoich sił w jednej z sesji kwalifikacyjnej.


Szczegółowe informacje na stronie www.redbullzjazdnakreche.pl


Komentujesz: Red Bull Zjazd na Krechę 2012

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: łomnica, red bull, zjazd na krechę


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie