Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Red Bull X-Fighters w Multikinie27-07-2011


Druga edycja największych na świecie zawodów freestyle motocross Red Bull X-Fighters odbędzie się 6 sierpnia na Stadionie Miejskim w Poznaniu. Wszyscy, którym nie uda się dotrzeć na wydarzenie będą mieli możliwość obejrzenia rywalizacji na dużym ekranie!


Transmisja poprzedzona będzie premierowym pokazem niezwykłego filmu z najbardziej ekstremalnych zawodów rowerowych MTB Red Bull Rampage 3D. Red Bull Rampage są to prawdopodobnie najtrudniejsze zawody na scenie freeride’owej, które miały największy wpływ na kształtowanie się dyscypliny MTB. Wyzwanie sprowadza się do umiejętnego połączenia ekstremalnego kolarstwa zjazdowego z elementami rowerowego freestyle’u.


Czołowi zawodnicy z najdalszych zakątków świata spotykają się na pustkowiach stanu Utah jeżdżąc po niesamowitych kanionach, osypiskach i kamienistych trasach. Spektakularne skoki z naturalnych lub zbudowanych ramp, loty nad szczytami wzgórz i wszelkiego rodzaju flipy i dropy są specjalnością takich mistrzów jak Cameron Zink czy Kyle Strait, którzy biorą udział w zawodach od ich początku, czyli 2001 roku. Zawodnicy dają z siebie wszystko, nawet podczas treningów, a poziom adrenaliny narasta, aż do imponującej rundy finałowej. Film ten pokazuje, czym tak naprawdę jest dzisiaj freeride, a w Polsce zaprezentowany zostanie po raz pierwszy.


Data: 6 sierpnia 2011, start godz.19:45,
Bilety: 25zł (w cenie film Red Bull Ramoage 3D oraz transmisja Red Bull X-Fighters z Poznania).


Multikina, w których odbędzie się transmisja Red Bull X-Fighters: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Kraków, Łódź (Silver Screen), Poznań (Stary Browar), Poznań (Malta), Szczecin, Warszawa (Targówek), Warszawa (Ursynów), Warszawa (Złote Tarasy), Wrocław (Arkady), Wrocław (Pasaż), Zabrze.


Komentujesz: Red Bull X-Fighters na żywo w Multikinie

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: poznań, x-fighters, red bull, stadion miejski w poznaniu


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie

Najbliższe wydarzenia