Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Red Bull Tourbus wyrusza w trasę do Jarocina12-07-2011


Już w najbliższą niedzielę 17 lipca poznamy zwycięski zespół wyłoniony w konkursie Red Bull Tourbus – Rytmy Młodych, który w niedzielę zagra na scenie głównej legendarnego festiwalu. Zanim jednak zwycięzca zostanie ogłoszony, 14 młodych zespołów rockowych czekają występy na deskach Jarocińskiego Ośrodka Kultury oraz na mobilnej scenie Red Bull Tourbus.


Pierwszy etap Jarocińskiego Konkursu Młodych Zespołów – Red Bull Tourbus Rytmy Młodych rozegra się w najbliższą środę i czwartek (13 – 14 lipca). 14 kapel będzie walczyć o uznanie jury, które to wyłoni 6 zespołów, do dalszej rywalizacji na dachu Red Bull Tourbus, stanowiącego drugą scenę podczas Festiwalu Jarocin.


Wybrani w ramach drugiego etapu wystąpią na mobilnej scenie muzycznej 15 oraz 16 lipca. Spośród wytypowanej 6, tylko jeden zespół, który zdobędzie uznanie jury będzie mógł zaprezentować się na scenie głównej tego legendarnego polskiego festiwalu.


Po raz pierwszy w historii wydarzenia, internauci będą mieli okazję zobaczyć koncerty w ramach Konkursu Młodych Zespołów w transmisji live w internecie. Ekipa portalu News Krotoszyn będzie transmitować poczynania 14 zespołów podczas przesłuchań w Jarocińskim Ośrodku Kultury. Transmisję live będzie można obejrzeć na stronie www.newskrotoszyn.info. 13 i 14 lipca w godzinach 16.00 – 20.00.


Festiwal Jarocin będzie ostatnim w tym roku przystankiem w ramach projektu Red Bull Tourbus Rytmy Młodych. W maju mobilna scena wyruszyła w juwenaliową trasę koncertową promując młode zespoły rockowe. Na muzycznej mapie Polski znalazły się: Wrocław, Gdańsk, Lublin, Olsztyn, oraz Kraków.


Komentujesz: Red Bull Tourbus wyrusza w trasę do Jarocina

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: festiwal muzyczny, letnie festiwale, red bull, jarocin, jarocin festiwal


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie