Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Rajd Miejski 360 Stopni w Gliwicach16-04-2011


W dniach od 6 do 8 maja w Gliwicach odbędzie się Rajd Miejski 360 Stopni. Najpiękniejsze miasto na Górnym Śląsku ponownie stanie się areną zmagań rajdowych. Dwudniowe zawody dla osób chcących z jednej strony zmierzyć się z własnymi słabościami, a z drugiej poznać interesujące miejsce na mapie Polski.


Przed uczestnikami dwa dni rywalizacji. Pierwszego dnia, w sobotę, dwuosobowe zespoły do pokonania będą miały 25 km pieszo w określonym limicie czasu. Drugi dzień upłynie pod znakiem jazdy na rowerze. Na 75-kilometrowej trasie znajdą się odcinki kajakowe, rolkowe i bieg na orientację. Dodatkowo w trasę wplecione zostaną zadania specjalne, nie tylko wysokościowe, sprawnościowe i zręcznościowe, ale również trzeba będzie zastosować wiedzę, spryt i spostrzegawczość.


Rajdy przygodowe oraz ich miejska odmiana to sport dla każdego, zarówno dla osób, które podchodzą do sprawy ambicjonalnie i chcą się ścigać, jak i takich, które po prostu szukają dobrej zabawy. Już w ubiegłym roku, oprócz zawodników, startowali ojcowie z synami. Tym razem na liście startowej znalazły się nazwiska nie tylko ojców i synów, ale także babć i dziadków.


Podczas weekendu z Rajdem Miejskim 360 Stopni w Gliwicach znajdzie się coś dla ciała, ale także dla ducha. W sobotę pod wieżą Radiostacji Gliwickiej o godzinie 20.00 odbędzie się wieczór w rytmach folkowo-szantowych. Imprezę uświetni jubileusz 10-lecia gliwickiego zespołu „Sąsiedzi”. W niedzielę odbędzie się piknik rodzinny pod Radiostacją.


Źródło: www.team360.pl


Komentujesz: Rajd Miejski 360 Stopni w Gliwicach

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuWasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie