Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Puro Hotel powstanie w Krakowie04-02-2011


Norweska grupa kapitałowa Genfer zakupiła grunt z przeznaczeniem na budowę drugiego w Polsce inteligentnego hotelu sieci Puro. Obiekt powstanie w Krakowie przy ulicy Pawiej, w sąsiedztwie Krakowskich Plant, zaledwie pięć minut spacerem od Rynku Głównego i Sukiennic.


Pierwszy inteligentny hotel sieci Puro powstaje w samym centrum Wrocławia, przy ulicy Włodkowica 6, zaledwie pięć minut od wrocławskiej Starówki, w malowniczej i ciekawej części miasta, nazywanej Dzielnicą Tolerancji. Będzie oferował 102 komfortowo i nowocześnie wyposażonymi pokojami. Za pośrednictwem najpopularniejszych portali rezerwacyjnych można już zarezerwować pokój w nowopowstającym hotelu. Pierwszych gości obsłuży w pierwszym kwartale 2011 roku.


Hotel Puro w Krakowie to drugi obiekt, istniejącej tylko w Polsce, sieci inteligentnych hoteli. Koncept zakłada stworzenie sieci obiektów, które dzięki doskonałej lokalizacji, innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym i nowoczesnemu designowi oferują wysoką jakość usług za rozsądną cenę. Wyjątkowość konceptu polega na koncentracji na właściwej funkcji hotelu – jako miejsca, w którym się zatrzymujemy podczas podróży, nie ważne czy służbowej czy prywatnej, najczęściej by odpocząć i spędzić noc.


Krakowski Puro Hotel powstanie przy ulicy Pawiej w bezpośrednim sąsiedztwie Plant otaczających Stare Miasto. To doskonała lokalizacja dla wszystkich, którzy chcą być blisko centrum życia kulturalnego i społecznego miasta. Hotel funkcjonalnie będzie identyczny jak obiekt we Wrocławiu. Elektroniczny check-in kiosk, dotykowy panel sterujący w pokoju, który umożliwia ustawienie budzenia, sterowanie klimatyzacją, regulację barwy i natężenia oświetlenia ledowego oraz pozwala, za pomocą jednego kliknięcia, wymeldować się z hotelu, darmowe rozmowy międzynarodowe, a także możliwość podłączenia sprzętu elektronicznego (laptopa, mp3 czy iPhone’a) do 40 calowego telewizora ledowego za pośrednictwem specjalnej konsoli – to jedynie przykłady inteligentnych rozwiązań zastosowanych w hotelach Puro.


- Jako drugą lokalizację wybraliśmy Kraków, głównie z uwagi na potencjał turystyczny i biznesowy jaki to miasto kryje. Bezpośrednie sąsiedztwo najsłynniejszego parku miejskiego w Polsce, bliskość Starówki i Sukiennic pozwolą naszym gościom poczuć klimat magicznego Krakowa. Jestem przekonany, że nasi goście będą zadowoleni z tego wyboru. - powiedział Rune Askevold, CEO Puro Hotels.


Źródło: konferencje.pl


Komentujesz: Puro Hotel powstanie w Krakowie

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: kraków, wrocław, hotel, tanie noclegi


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie