Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Puchar Misia Stramusia w Zakopanem17-02-2011


Nadeszła upragniona zima i sezon narciarski zagościł na dobre, a dzieci cieszą się na myśl o zimowym szaleństwie. W tym roku Szkoła Narciarska STRAMA przygotowała dla nich specjalne wydarzenie – pierwsze otwarte zawody narciarskie dla dzieci o Puchar Misia Stramusia.


Zawody odbędą się 20 lutego 2011 roku w Zakopanem na terenie Centrum Szkoleń Narciarskich Nosal. W Pucharze Misia Stramusia mogą wziąć udział wszystkie dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Każde dziecko zostanie zakwalifikowane do odpowiedniej dla siebie grupy wiekowej. Młodzi narciarze będą rywalizować o jedno z trzech miejsc na podium w każdej z kategorii. Dla zwycięzców przygotowane zostały atrakcyjne nagrody.

- Serdecznie zapraszamy na zawody wszystkie chętne dzieci. Planujemy wiele atrakcji dodatkowych – chcemy, aby to wydarzenie było świętem dzieci i dostarczyło im fantastycznych przeżyć i emocji, które są nieodłącznym elementem uprawiania wspaniałego sportu, jakim jest narciarstwo – mówi Katarzyna Strama, wielokrotna mistrzyni Polski w narciarstwie alpejskim i właścicielka szkoły narciarskiej STRAMA.


Dzieci startujące w zawodach wraz z rodzicami będzie dopingować najwierniejszy kibic – maskotka: Miś Stramuś. Znany jest on już wszystkim dzieciom biorącym udział w szkoleniach narciarskich. Przed startem pluszowy bohater wraz z instruktorami i opiekunami poprowadzi rozgrzewkę dla dzieci oraz nauczy je podstawowych ćwiczeń, które pozwolą dobrze przygotować się do zjazdów i uniknąć ewentualnych kontuzji. Miś Stramuś będzie towarzyszyć dzieciom i mocno trzymać za nie kciuki, a przede wszystkim wprowadzi przyjazną atmosferę zabawy.


W Klubie Misia Stramusia mile widziane są wszystkie dzieci – te, które dopiero zaczynają swoją przygodę z narciarstwem i te, które chcą doskonalić nabyte już umiejętności.

- Narciarstwo to nie tylko sport, ale także sposób poznawania świata. Dziecka nigdy nie należy do niczego zmuszać, można je jedynie zachęcać i motywować. Główną przyczyną powstania programu dla najmłodszych była nasza chęć zaszczepienia dzieciom pasji do nart, którą sami czujemy na co dzień. Chcieliśmy, aby maluchy miały szansę przekonać się, jak wspaniałym sportem jest narciarstwo. Naturalną konsekwencją było także przygotowanie Pucharu Misia Stramusia. Podczas zawodów dzieci spędzają razem czas i świetnie bawią się w grupie, ale także poznają sportowego ducha rywalizacji – dodaje Katarzyna Strama.


Termin: 20.02.2011 r.
Miejsce: Centrum Szkoleń Narciarskich Nosal, ul. Balzera 30, 34-500 Zakopane

UWAGA: podczas zawodów istnieje obowiązek posiadania kasku.


Szczegółowe informacje na stronie www.strama.szkola.pl


Komentujesz: Puchar Misia Stramusia w Zakopanem

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: zakopane, wyjazdy zimowe, narciarstwo, szkolenie dzieci


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie