Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Przewodniki „bez turystycznej ściemy”


17-09-2012


Warszawa, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Katowice i Kraków – można je zwiedzać z przewodnikiem, na własną rękę, albo… z wyjątkowymi i pomysłowymi ludźmi. Tak przekonuje serwis Lokalo.pl, który oferuje specjalne przewodniki.


- Jesteśmy serwisem noclegowym, pomyśleliśmy, że warto wypromować polskie miasta. Bez turystycznej ściemy i promocyjnego nadęcia pokazujemy, że warto odwiedzić Poznań, Wrocław, czy Kraków i przy okazji skorzystać z naszej oferty noclegowej. Opisywane miasta pokazujemy z perspektywy osób w nich mieszkających – projektanta odzieży z Krakowa, poznańskiego DJ'a czy kabareciarza ze Śląska. W ten sposób stworzyliśmy różnorodne "szlaki", wśród których z pewnością każdy znajdzie ten najlepiej dopasowany do siebie – powiedział Marcin Sienkowski, Brand Manager serwisu.


Start nowej platformy turystycznej wspiera m.in. kampania banerowa i działania na Facebooku. Lokalo.pl podjęło również współpracę z PKP Intercity. Przy zakupie biletów na wybrane połączenia klient otrzyma bilet w specjalnej okładce, na której znajduje się QR kod, kierujący do strony z lokalnymi przewodnikami lokalo.pl. Wkrótce dostępna będzie także aplikacja mobilna. Odwiedzając platformę każdy będzie mógł sprawdzić kim są mieszkańcy danych miast, którzy przygotowali swoje subiektywne przewodniki dla osób szukających czegoś więcej niż tylko noclegu.


- Nie chcemy superpromocji i wymuszonych „lajków”. Pracując nad tą kampanią jeździliśmy po Polsce, poznawaliśmy lokalsów i miejsca, które lubią. Mamy totalnego „fioła” na punkcie autentyczności tej kampanii. Chcemy powiedzieć: Polska jest świetna, jedźcie w nią i przy okazji korzystajcie z lokalo.pl – dodała Agnieszka Starzyńska, senior copywriter agencji Pride&Glory Interactive, która przygotowała kreację kampanii.


Źródło: materiały prasowe


Komentujesz: Przewodniki bez turystycznej ściemy

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: przewodnik, przewodnik turystyczny, lokalo


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie

Dodaj miejsce noclegowe