Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Specjalny przewodnik dla rodziców podróżujących z dziećmi15-06-2011


Linie lotnicze Lufthansa przygotowały specjalny przewodnik dla rodziców podróżujących z dziećmi. Zawiera on zestaw praktycznych wskazówek, dzięki którym podróż samolotem z dziećmi ma być mniej stresująca.


Internetowy przewodnik zawiera porady, które mają ułatwić rodzicom rezerwację biletu, odpowiednie przygotowanie bagażu oraz złagodzenie niepokoju związanego z pierwszą lotem w życiu. Poradnik przybliżyć ma również szereg udogodnień dostępnych dla osób podróżujących z dziećmi. Przykładowo, wybór nocnego lotu jest polecany osobom podróżującym z małymi dziećmi, ponieważ nie zaburzy on rytmu dnia dziecka, a specjalne łóżeczka dla niemowląt dostępne są beż dodatkowych opłat na wszystkich międzykontynentalnych rejsach Lufthansy.


Rodzice nie powinni też zapominać o przygotowaniu dziecka do zbliżającej się podróży opowiadając, jak przebiega lot, ile będzie trwał i jakie warunki panują na pokładzie. Warto zwrócić uwagę na ograniczoną przestrzeń i brak miejsca na zabawę. Ważne jest przekazanie dziecku tych informacji jeszcze na lotnisku. Wiele portów lotniczych udostępnia małe place zabaw dla dzieci, które pomagają oswoić się z nowym otoczeniem.


- Chcemy być liderem w kategorii najbardziej przyjaznych dla rodzin linii lotniczych. Dobrze wiemy, że zadowolone dziecko na pokładzie podnosi komfort podróży wszystkich naszych pasażerów – nie tylko rodziców, ale również biznesmenów oczekujących ciszy i spokoju - powiedział Bart Buyse, dyrektor generalny Lufthansy w Polsce.


Źródło: dziennikturystyczny.pl


Komentujesz: Przewodnik dla rodziców od Lufthansy

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: dla dzieci, podróże, linie lotnicze, podróże lotnicze, lufthansa


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie